Vacancy касиер, касиер работа в Ярославъл

График:
на смени

изисквания:
Заплата # 58; 57200-61200 рубли.

Условия на труд:
В компанията "Метро Груп" се настройва за работниците и служителите, работещи на смени.

Заплата е за часовника (1, 5 месеца)

Отговорности # 58;
- Обслужване на клиенти на касата и е касови документи;
- Той гарантира безопасността на средства;
- Участва в инвентара.

Условия # 58;
- Работата на смени в голям супермаркет;
- График blurts от интервюто с мениджъра, който ще предлага разнообразен избор на графици и условията на труд;
- Ден и нощ се измества от които да избирате;
- Ако сте влюбена двойка и не могат да живеят един ден без помежду си, имате възможност да работи в нашите съоръжения;
- Настаняване в комфортна обстановка. Ние вече ви чака, така разположени резиденцията с всичко необходимо за приготвяне на храна и почивка (всички уреди, телевизори, легла);
- Предварителна седмично от 1500 рубли;
- Пешеходно разстояние до обекта или корпоративни превозни средства;
- За качеството на извършената работа на обекта, ще бъде в състояние да получи наградата и голям бонус. Участвайте в нашите конкурси и промоции, и се върне в къщи подаръци за близките си хора;
- Когато трябва да се направят допълнителни пари в нашата компания има възможност да предприеме допълнителни смени;
- Ако целта ви е не само да печелят, но също така и да се придвижите нагоре по стълбата, ние винаги се радваме да вземе нашите редици силно мотивирани служители;
- Харесахте първата вахта в нашата компания # 33 ?; След втора смяна ще бъде за вас с по-кратка продължителност и с по-голям доход;
- Не се страхувайте от нещо ново, опитни ръководители на екипи и координатори работят в нашата компания, която винаги е споделят своя опит и да научи цялата;
- Ние не поставяме пред факта на нашите конкуренти, където да работят, ние предлагаме да се направи избор за себе си.
- Ако наистина имате нужда от работа, и нямат време да отида за второ интервю и да чака отговор от работодателя, а след това ние сме компанията, която имате нужда, заетостта и сетълмент в един ден;
- Издадена специално. облекло;
- Ако е необходимо, подпомага medknizhek на проектиране;

Компанията "МЕТРО Груп", за разлика от много от своите конкуренти, не изисква заплащане за наемане на работа.
Нейните служители, които правим от официално по договор гражданско право или повече

Лице за контакт: Ирина Terehova

Mobile касиер в онлайн пазаруването
по взаимно съгласие

Каса (Watch / жилища)

Prodavets- касиер

продажби Касиер площ 3-цифрен 3 цифри
от 17 364 рубли

Касиер / продавач в магазин за хранителни стоки хранителни стоки верига

касиер в продуктите на магазин стопански
60 000 рубли