Вратар "Бавария" Нойер си счупи крака

На Мануел, който напусна стадиона с патерици, е бил диагностициран с фрактура на крак Снимка: Ройтерс true_kpru

Мачът на Шампионската лига срещу "Реал" е вратарят на Мюнхен "Бавария" Manuelya Noyera в кошмар. И този кошмар има име - Кристиано Роналдо. Португалците отбелязани тази вечер в най-добрия вратар на света портите само три гола. Сега Нойер, наречена "КЛИЕНТ" Роналдо. Германци го пропусна девет пъти!

Но най-обидните дори не е в себе си цели, въпреки че един от тях и лети между краката на Нойер. А фактът, че вратарят гъстия Кристиано разбива силно усукан глезен. На Мануел, който напусна стадиона с патерици, той е бил диагностициран с фрактура на крака.

Хеттрик през втората четвърт мача от Шампионската лига "Реал" - "Байерн" (4: 2), нападателят "Реал" Krishtianu Ronaldu актуализира регистрите. Сега той има активи от 101 вписана гол, отбелязан само в мачовете от Шампионската лига. Любопитното е, че целта на 100-то той вкара в 104-та минута и пет минути по-късно, на 109-то, обменя втората стотица.

близкия Съперникът му Лионел Меси. Ударих портата съперници в Шампионската лига "само" 94 пъти. Между другото, тази вечер аржентинският ще бъде в състояние да се изравнят с Роналд - неговата "Барселона" играе с "Ювентус" и каталунците трябва да спечели отново на трите цели след първата катастрофално събрание. От Меси в очакване на чудо. Да, и аржентинецът ще се опита да се разграничат няколко пъти да се пусне красив в тази надпревара голмайстори. И това след като награда за най-добър играч в света за пореден път ще даде на португалците.