търсене на работа арсенал

Мениджър корпоративни продажби

Wanted активен амбициозен продавач, за които е важно, че той продаде нашите условия: • Интересни амбициозна работа в най-големия и най-стабилната IT компанията Тюмен област • Системата за възнаграждение не ограничава възможността за печалба и се състои от. От 45 000 до 100 000

Радио инженер-инсталатор

Изисквания: отговорност, точност. Отговорности: монтаж на радио компоненти върху печатни платки, монтаж на изделия, корекция. Условия: официален заетост, оборудвани човек на работното място За контакти: Егор

Задълженията на търсещ работа включва: изисква uboschitsa търговия етаж, 2/2 работен график от 11 часа, работа с пералня, а \ н 10 хиляди рубли работодател на служителя трябва да отговаря на следните критерии желани: усилена работа, отговорност. 10000

АРСЕНАЛ - Барнаул, Барнаул, Ленин, 110 А, 110 А

Тя изисква от продавача към групата на продукти за дома, група на подовите настилки и сухи строителни смеси. Описание: купувачи Съвети за продуктова гама и тяхното предназначение. Своевременното приключване на продуктовата гама на рафтовете. Дисплей на стоки нататък. 14500 втриване. / Месец.

1C оператор

Отговорности: приемане и обработка на поръчки от клиенти; Екстракт фактури за пратката от склада; таксуване; Преработка и държане в справка в базата данни на склада; Контрол на първични документи; Документация за изпращането на стоки на клиенти. 30 000 търкайте.

Офис асистент с познания по английски език

Компания - дистрибутор на фини вина, на 25 години на пазара, обявиха конкурс за вакантно място административен асистент генерален мениджър на. Ако сте човек, който не се страхува да работи в режим на многозадачност, което е интересно полза на компанията. 60000

Изисквания: - Познаване на основните производители на оборудване за защита на софтуер системи за сигурност пожар: болид ( "Орион"), Argus-спектър ( "Стрелец"), сибирски Арсенал ( "Гранит"), парсек, PARADOX - Възможност за свързване и програмиране на оборудването. 30000

ARSENAL - Barnaul, Lenina, 110 А

Във връзка с откриването на нов строителен супермаркет, строителни материали и стоки за бита, се изискват продавачите. Описание: купувачи Съвети за продуктова гама и тяхното предназначение. Своевременното приключване на продуктовата гама на рафтовете. Осъзнайте. 14000 до 14500

електрически шофьор

Задълженията на търсещите работа са: Изпълнение на товарене и разтоварване на стоки, с помощта на електрокар. От работодателя на работника или служителя, трябва да отговаря на следните критерии: желани Гражданство: България, Украйна. Наличието на сертификат за. 18000

Инженер на FOCL

Задължения: Пълен контрол и мониторинг на проекти; Проучване, за наблюдението на изпълнението на PD, RD, строителство, ID. Взаимодействие с оператори и sub.podryadnymi организации, както и за поддържане и контрол на договорните отношения, подготовка на баланса. 40 000 търкайте. НА МЕСЕЦ

Изтегляне на нови работни места за това търсене по имейл

Последни публикации в блога

Споделяне на резултатите от търсенето

Едно скорошно търсене

Тук ще бъде показана връзки към последните 10 търсения

Статистически данни за търсене на работа арсенал

Каква информация се интересуват ли сте?

Хронология и сравнение на

Въведете длъжност, регион или фирма

Сегашната средна работна заплата

Зареждане на данни за изчисляване на средната работна заплата

5 най-добри места за работа

Ние имаме много информация за фирмите

Получаване на най-новите свободни работни места в компанията Арсенал в пощата си!

опитвам

Нашата статистика за "работа арсенал търсене" се основава на база данни, която включва Adzuna повече от един милион актуализират непрекъснато работни места от цяла България