Както Брянск - динамо - Сбърках - авангард в последния домакински мач на годината

Преди последния в тазгодишното издание на домакински мач "Динамо" цяла нощ и на сутринта на тебешир. Полето е покрита с дебел слой сняг.

екипа служители и фенове преди мача имали ясна дузпа и центъра на терена, за извършване на розова линия. Мачът започна без забавяне.

След съдията свирка отиде Badane в средата на терена. Но натискът на посетителите постепенно изтласква действие към целта на Брянск. десния край г защита inamovskoy издутината на по шевовете, зоната на подкрепа се провали.

С цел да се осигури по някакъв начин на портата, атакува полузащитник Хакобян често изместен чак до позицията на централен защитник. Аркадий трябваше да оре в средната атаката, където безуспешно действал Семин. Не е имало проблеми само при ляв бек, където доверието почиства Pikatov, и в сектора на феновете Брянск, които са били подготвени за последния мач на годината, най-добрите играчи.

Както каза Александър Фомичев: "Днес ние сме напълно загубени средата на терена. Загубихме битката, загуби борби. От централната зона не беше остри атаки. Вместо дълги пасове, те играят нещо на метри от кръпка 2x2 ". Старши треньорът на "Динамо" Yuy Биков заяви: "Десният край на първото полувреме генерала не успя. Лош и играе халф и защитник. "

"Динамо", отговори подмяна opornika Kuzovkina. Второто полувреме започва. Накрая заменя Shoniyu, че използва "Динамо" не донесе. Вместо това, той продължи атаката заточени Авраменко. Емоциите започнаха да изгасне мащаб: треньор на отбора все по-силно извика към играчите, и всички те безсрамно злоупотребява главния съдия. С Fan присъедини злоупотреби песнопения Tribune Брянск. Курск няколко фенове се опитаха да се противопоставят, но те почти не се чуваше.

След третото тримесечие на играта поиска замяна представя добре Pikatov. Вместо това, той отиде напред Фролов Alborov премина в отбрана. Брянск започва да свири на 3: 5: 2. В отговор на Курск отстранен Горчаков, освобождавайки Fateeva по-фокусирани върху защитата. Играта продължи най-вече в порта "Vanguard", който бе заменен от натиск върху контраатаки. До края на редовното време между играчите започна сбиване, което щастливо поздрави публиката, но съдията бързо успокои бушуващите играчите. Деветдесет минути изтече, Брянск futblolisty започнаха да поиска от съдията, че той прибавя най-малко 5 минути. Арбитърът ще се срещне Игор Vertkov уморени от интензивността на борбата, в крайна сметка, дори спря да забележи засада знамена, които повдигнати странични рефери. Мачът завърши.

треньорския щаб на двата отбора пристигна в съблекалнята хвърляне гневни шегата настрана съдят. Играчите Брянск отиде в съблекалнята през вентилатора в платформата, която им дава изпълнение, въпреки поражението.

На конференцията на повод на мача натиснете двата треньори оценени метеорологичните условия, които трябваше да играят за отборите си и похвали играчите за тяхната ангажираност.