Как да спечелим пари на колата за тест у дома

Паста - продукт на познатото и любимия.

Технологията на производството им е съвсем проста, но отнема много време, така че господарката рядко го готвя себе си: къде е по-лесно и по-бързо да си купи полуфабрикат.

Можете да организирате малък бизнес у дома с помощта на машини за изпитване и да печелите много пари за производство на тестени изделия.

  • Обикновено технология. Не е необходимо специално обучение за използване на избраните машини.
  • Малки инвестиции, необходими за производство на устройства.
  • Целият процес може да се организира у дома и се спестят пари за офис лизинг.
  • Сервирайте производствен процес може човек - собственик на бизнеса и инициаторът.
  • Наличието на съставки, за да си купят - брашно, яйца и сол се продават във всеки магазин за търговия на едро.
  • Голям пазар за продажба.

Как да спечелим пари на колата за тест у дома

В началото на бизнеса могат да се задоволят с малки инвестиции, но при увеличаване на количествата на тестени изделия, произведени техника могат да бъдат закупени или разменена за друга, с по-голяма производителност.

Бизнес и Право

За дейността си, трябва да се регистрирате юридическо лице.

Това може да бъде едноличен търговец (PI), дружество с ограничена отговорност (ООД) и отворено или затворено акционерно дружество (АД или Дружеството).

Изборът на формата зависи от бизнес плана.

Ако целта е да продължат да произвеждат у дома, най-добре е да се отвори IE.

Ако имате намерение да в крайна сметка отвори магазин, по-добре е веднага да отворите LLC или АД. Както икономическата активност изберете "производство на тестени изделия."

подбор и доставчик на суровини Каталог

Как да спечелим пари на колата за тест у дома
Сега трябва да се определят точните параметри, които ще съответстват на продуктите.

Съгласно параметри се отнася до дължина на членове, дебелина и метод за обработка на ръбовете.

Много ще зависи от избора на състава.

След това е необходимо да се планира колко трябва да бъде на разположение за процеса на производство на изходен материал. Трябва да изберете брашно доставчика, който отговаря на условията на състава.

Оборудване за производство на продукти,

За освобождаването на спагетите у дома с помощта на машина за изпитване ще се нуждаете от следното оборудване:

  • Брашно сито.
  • Машина за смесване. По-добре да си купите единица от планетарен тип.
  • Машина за валцуване. Тези единици са на разположение с механични или електрически тип устройство. За производството на най-добре е, че с електрическо задвижване. Като правило, машини за търкаляне тесто вече е снабден с дюза за рязане. Във всеки случай, това ще бъде възможно да се закупи.

Когато продуктът е готов, той ще трябва да бъдат изсушени и опаковани. Съответно, сушилнята нужда и машината за опаковане.

Сушилни могат да бъдат два вида:

  • За естествено сушене. Само да виси юфка върху него и изсъхва. Този процес не е бърз и непродуктивен. няколко от тези сушилни могат да бъдат закупени за по-голяма производителност.
  • Електрическа сушилня. Паста изсъхва за около 30 минути. Обемът на тази сушилня е доста голям - 20 л. Но това отнема много място за домашна обстановка, и струва много - около 30 000 рубли.

Общата стойност на инвестициите в средства за автоматизация на процеси (в рубли):

  • Брашно сито - 10000.
  • месене оборудване - 16 000.
  • за валцуване оборудване - 12 000.
  • див тип сушилня, 2 бр. - 10000.
  • Пакетираща машина - 60 000.

Обща стойност на оборудването за производство на юфка у дома с помощта на машини за теста е 108 000 рубли.

Изчисленията на първоначалните разходи

Едно от предимствата на бизнес у дома - минималната цена, която се намали прагът за инвестиции (в рубли):

  • Наем помещения - 0.
  • Заплати на персонала - 0.
  • Оборудване - 108 000.
  • Изкупуване на суровини - 5000.

Изчисляване на рентабилността и период на изплащане

Как да спечелим пари на колата за тест у дома
Така че, за да отвори малък дом-базирани бизнес за производство на юфка, ще се нуждае от около 113 000 рубли.

Месечен доход от производството е силно зависимо от обема на производството и продажбите.

Да приемем, че всички произведени продукти са напълно в продължение на месец ще се продава в същия месец.

Разходите за един килограм на дребно тестени изделия е около 100. Цената на суровини за производството на 1 кг - около 30.

С пускането на около 500 кг макаронени изделия на месец приходи от 50 000, а нетният доход - около 32 000, след приспадане на разходите за суровини и разходите за доставка на продукта на търговците на дребно.

По този начин, инвестицията ще се върне след около 4 месеца. Това е доста добра маржове на печалба.

Последните публикации на блога

интересни връзки

Ето няколко интересни връзки за вас! Насладете се на престоя си :)

Това е от интерес за много хора - това не плаща кредит. Бизнес планът за отглеждане на патици мускусни