бригадир на работа

Бригаден - управление на професия, това е надзорни органи. Бригадирът може да работи в производствени предприятия, на строителната площадка на жп линията.

Функции и отговорности бригадир

Бригаден докладва директно на капитана: тя получава от работата, а след това на лизинг го направи за работа в екип. Бригаден организира работни екипи, които са подчинени на него, брифинги, осигуряване на трудовата дисциплина, необходими материали, безопасността на работа, контрол на качеството на извършената работа, навременното идентифициране и коригиране на проблеми, ако е необходимо - заместващи работници. Един от специалитетите на тази професия е да се обучават бригадир. Той организира работата на проводници, осигуряване на качеството на обучението на персонала във времето. Бригадирът на железния път е проверка пътеки навременно откриване на проблеми.

Квалификационни изисквания към бригадира

Бригаден достатъчно средно специално образование. Бригадирът трябва да знае правилата за безопасност, защита на труда, имат организационни умения, уменията на хората, специално оборудване, управление на хора, притежават качества като отговорност, ангажираност, вниманието, трудолюбие, лидерски качества.

Кариера и Заплата бригадир

Равнището на заплатите бригадир - средно. Възможности за кариерно развитие беше представена позицията на капитана, органът за шеф част в присъствието на по-висока формация профил.