"България - страна на спорта"

В първенството на България по вдигане на тежести при мъжете
три златни (в двойно случай) на осем
щангисти спечелиха Ставропол Територия

Сред мъжете, три от нашите спортисти стават шампиони на България, те са спечелили 7 златни и 2 сребърни медала:

- Заслужил майстор на спорта Дейвид Bedzhanyan спечели три златни медала в отвличането, изтласкването и двойно събитието.

Нашите спортисти от селото. Solnechnodolsk, те са обучени от заслужилия треньор на България Владимир Nikitovich книга и треньор Aleksana Babadzhanyana.

Сред жените, капитанът на спорта Елена Starodubtseva от Novoaleksandrovsk спечели 5-то място в отвличането, 5-то място в изтласкването и 5-то място в двойно събитието. Треньор спортист Игор Николаевич Smolyakov.

Ставропол Територия отбор в отборното класиране в сред мъжете отбори взеха 8-мо място

Вицепрезидентът Валери FTASK Изотов

GOLD Студентски игри България

Комбинираното Екипът на територията Ставропол (спортисти GBU СК "SSHOR вдигане на тежести") е адекватно действали като значимо събитие и се появиха на 5-то място в генералното класиране, зад само отбори от град Москва, Кемерово и Московска област и Краснодар територия.

В челната десятка са включени също така българските спортисти:

Кандидат за майстор на спорта Валери Holobtseva (w / C 69 кг) - 6-то място

кандидат майстор Диана Shestopalova (w / C 63кг) - 9-то място - треньор Игор NikolaevichSmolyakov. град Novoaleksandrovsk;

Кандидат майстор на спорта на град Будьонновск Кирил Chalkin - 6-то място, Дмитрий Tsaturov - 8-мо място, Алексей Шевченко - 9-то място - треньор Вячеслав Михайлович Adamenko;

представител на Киров област - кандидат майстор на спорта Ирина Chmeleva (w / З. 58 кг) - 7-мо място - треньор Владимир AlekseevichHvan.