Torpedo хокеистите трябваше да покаже характер в играта с един шофьор

Нижни Новгород на 6 август - R-Sport, Сергей Литовския. Torpedo хокеистите трябваше да играе на характера, за да победи Avtomobilist Екатеринбург в предсезонната мача на турнира, заяви треньорът на Нижни Новгород Артьом Chubarov.

Torpedo в неделя победи на шофьор в мач за Купата на Нижни Новгород област губернатора с гол за 4: 3. По време на срещата, Екатеринбург водена с резултат 2: 0 и 3: 2.

Първоначално, всичко мина точно така, както е планирано. Ние допусна два бързи гола. И втория период беше много трудно за нас, неочаквано. В третия период, тя успя да обърне хода на мача, който се игра на характера и извади този много труден мач. Играна страхотно днес в по-голямата част, ние вкара три пъти - един много добър показател, - каза Chubarov R-Sport агенция.

Изтривания днес беше много и за двата отбора. Тук и се отразява на качеството на леда, и умората натрупана по време на предсезонната подготовка. Някъде липсва свежест. Мисля, че с началото на сезона те ще бъдат още по-малко - добави треньорът.

За да се вземе турнира, на първо място, е необходимо да спечели Torpedo Московский Спартак в последната минута. На първо място не е самоцел, но всеки да спечели във всеки случай важно за нас. В момента сме на първо място набира опит, натрупване на тактика, за нас е много по-важно в момента - каза експертът.

Моля въведете вашето име

Попълнете имейла правилно

Грешка в текста? Изберете го с мишката и натиснете: Ctrl + Enter

Маркирайте всяко парче директно в текста и натиснете Ctrl + Insert
или копиране на готов код:

Нижни Новгород на 6 август - R-Sport, Сергей Литовския. Torpedo хокеистите трябваше да играе на характера, за да победи Екатеринбург. Прочетете повече »