Одеса "Черноморец" и загуби - първият домакински мач - нов сезон, Одеса, новини

Одеса "Черноморец" днес играе първия си официален домакински мач на новия сезон.

Според спортен кореспондент на "Дума", нашите сънародници са взели "Стомана" от Kamensky, който в първия кръг вече приятно изненадани своите фенове с победа над минималната гост Луганск "Dawn" (1: 0).

Одеса

Във втория кръг на миналия шампионат, "стоманолеяри" останаха в Одеса и спечели минимум благодарение на любопитен топка Виктория odessite Денис Васин. За съжаление, ние изгубихме "моряците" и днешния двубой.

На тази среща, по ирония на съдбата, той е също така отбеляза само една цел: да го за 74 минути, организирани Kuzyk. Нашите сънародници са създали някои добри положения, но да реализират поне едно от тях не е успял. Гостите също не са тихи, периодично проверява за бдителност Dmitriya Bezruka. Един от партньорите не разочарова, но отборът му все още загубен с резултат 0: 1.

Александър Бабич използвано за отчитане на минута след артисти: Bezruk - Олександър Azatskyi, Kovalets (капитан) (Serdenyuk, 74), Musolitin (Антонов, 58), Hoblenko, Mashnin (Kaverin, 46), Norenkov, Йевхен Zubeyko, Третяковската, Полито, Rakhmanov.

Спомнете си, изгубен в "Динамо" Киев в първия кръг на жителите на Одеса в спорен мач.

Леонид, макар и загубили достойнство или както винаги?)
Погледнато от началото до края е тъжен поглед (((
С две думи: затворен арменци, грузинци и отслабени местните играчи са взети без затруднения Chernomorets.I ако не Bezruk, резултатът няма да prilichnyy.No дори и в този мрачен фон, ние стояха nogomyachist един човек на номер 23, и позивната Norenkov.Poteri топка в безобидни ситуации, никой не минава и изстрел в нищо, постоянни борби загуба и нарушения не pravil.Vot пълен списък на TTX parnya.Prosto никаква представа кой е той може да спечели състезанието за място в sostave.U инвалидна количка с увреждания?

Ако аз лично видях играта - аз лично бих го боядисани в цветовете, и така днес бях зает провеждане на първенството в Украйна Одеса плажен футбол между отборите на жените, имаше някои много интересни игри. Утре от 10 до 14 Fontana четвъртфиналите. Елате да видите вълнуващата игра))
За преглед - благодаря ви по-късно днес търсят запис на мача.

Но аз съм бил "късметлия" да посети стадиона.
Напълно съм съгласен BF 109ж, това, което е на терена играта е трудно да се обадите. Да, нашата съсипа 2 добър момент, но той е с изключение на няколко по-защитно биха могли да предвиждат, не е достатъчно умения и хладнокръвие.
Какво правят с Бабич Совиньон в, аз лично не разбирам. Вероятно целият екип отидохме на плаж, но пиенето на бира. Нито играта, нито желанието. Губи време и пари.