Кубан и Спартак играе догонване

За трета поредна мача, "Кубан" и "Спартак" в Краснодар донесе равенство продуктивен

Кубан - СПАРТАК - 3, 3 (0: 1)

Цели: Таско 11 - 0: 1. Sekou (Sosnin, Игнатиев), 47-1: 1. Sequi (Рабиу Popov), 55-2: 1. Chelstrem (Movsissian, Kombarov), 61-2: 2. Chelstrem (Zhoau Karlos, Ebert), 65-2: 3. Попов (дузпа), 68-3: 3.

"Кубан" (Краснодар): 23. Belenov (к) - 38. 14. Eshenko Shunich, 4. Schandau Sosnin 22. - 10. 17. Kaboré Рабиу (Kulik 7, 71) - 26. Secu (19 . Daniel, 75), 71. Popov, 18. Ignat'ev (Khubulov 9, 84) - 99. balde.

Заместители: 13. 33. помажа Karyukin, 43. Bugaev, 2. Armas, 25. Melgarejo, 8. Tlisov 11. Bucur.

Старши треньор - Виктор Гончаренко.

"Спартак" (София) 32 ръб (к) - 4. Parshivlyuk, 55.Zhoau Карлос, 35. Задача 23. Kombarov - 21. 15. Chelstrem Ромул (8. Hlushakou, 35) - 20. Еберт, 9. Широков (24. 59), Promes 14. Яковлев (19. Jurado, 88) - 10 Movsissian.

Заместници: 30. Pesyakov, 33 Бокети, 64. Кутин, 2. Хуан Мануел Insaurralde, 53. Самсонов 5. Costa, 87. Zuev, 22 Dzyuba, 69 Давидов.

Старши треньор - Мурат Якин.

Предупреждения: Рабиу, 23 (nesport Poveda ..). Попов, 28 (нечестна игра). Khubulov, 90 + 2 (поведение nesport ..) - Яковлев, 14 (грубо). Tasca, 33 (измама).

Judges: Wilco (Нижни Новгород). Голубев (София), Rich Man (Люберци).

Евгений ZYRYANKIN
от Краснодар

От състава, както е определен за треньор мач Спартак, директно следва, че "Спартак" иска да скъса зло традиция. По-скоро типично за три централни защитници този сезон Якин решили да играят три напред - ако се приемат изрично Фокус Атаките Еберт и Яковлев. Ромул атакуващ триъгълник - широк - Movsisyan също ясно заяви, че гостите ще вземат не само се грижи за птица не-човек, но също така хвана крана.

Ако добавите към този списък още и почиства Kombarova, което помага много обидни тактиката на "Спартак" започва да изглежда по същия ostroatakuyuschy.

Възникват, обаче, опасността от разхлабване и да отслаби защитата строителството. "Кубан" веднага показа, че два централни плюс една подкрепа, вместо обичайната "3 + 2" е наистина изпълнен с неприятности. В първите минути домакините на няколко пъти са скочили в енергонезависима брояч "02:56", "4-5" и дори "3-2", а само мудността, небрежност в близост до вратата на Краснодар не е позволено да донесе въпроси към реални заплахи.

Но паралелно стана ясно, че кожата на производствените разходи. Агресивност и фокус върху врати гости на други хора донесе объркване в защитни нареждания за Кубан и след пас в наказателното поле, те се паникьосал суматоха и не може да се предотврати Tasca не пробие цел, без ръка в тези топка в мрежата вторични трусове.

Празнувайте успех, обаче, че е твърде рано: в предишните две срещи с "Кубан" Краснодар "Спартак" също вкара първия, но в крайна сметка и двата пъти се обърнаха 2: 2. Времената са се променили със сигурност, но не толкова драстично ...

"Кубан" е три пъти по морално предимство. На първо място, в класирането: собствениците са били на 4-то място с изглед към трета, а "Спартак" в началото на мача падна до 9-ти. Въпреки това, в случай на спечелване с един замах може да изпревари съперника си, но колко лесно е да се спечели в Краснодар вече бе посочено, това е вторият аспект. Третият - на допълнително ден, за да се възстанови от чаша, в която, освен това, много усилия спаси Кубан и достигна четвъртфиналите, докато спартакистите бил изразходван за 120 минути за цялата намотка и спадна.

Общият предимство плюс podhlestnuvshy "Кубан" изпусна цел много бързо, каза, домакините бяха много по-свежи и по-бързи и по този начин спечели по-голямата част от бойните изкуства, в навечерието на съперниците на топката и постепенно усвоили територията.

Но опасните моменти все още не беше много. Спартак се върна и купчина се намират на вратата, вече не позволява напред "Кубан" тече и да се създаде числено предимство, гаси си импулсни тактически фаулове и случайни удари постоянно да хване един ръб.

И все пак, за да се прекъсне отбор трябваше да отида с резултат равенство. Но "Спартак" късмет. На добавена минута след изпълнение на корнер от областта на гостите пропускат автобуса на вратата Shunicha, той удари без намеса - и зарежда в черна бездна Краснодар здрач.

Контраигра в тези моменти в "Спартак" не е била - да Movsisyan не се получи топката Широков също предимно пасивно да тича по периметъра на своята сфера на отговорност. Веднага след като необходимостта изчезна, както и възможността да атакува броят, екипът се превърна в яростно рита средните селяни. Това заболяване на червено и бяло до излекуване: проверени, преброени и е съставен от ответни нападения в арсенала си, не е на разположение, и в предната част на екипа, докато разчита изцяло на късмет и индивидуалните умения.

Е, да, и "Кубан" играе в атака, тъй като вече е ясно, а не наистина върви добре. Беше очевидно, че положението не е доволен от двете треньори. След почивката, че е възможно да очакваме промени. Изчакаха, изисквани от сърцето. И те дойдоха.

Кубан започна да действа по-хитър, изготвяне на гостите до центъра на терена и разкъсване крехките модули за сигурност, "Спартак" дълги напречни звена. Почти веднага го донесе резултати. Важна роля в Gol играе Игнатиев той събра в края на четири и хладно, петата, движещи се в нарушението Sosnina. Той стреля точно в главата ми Oliseh.

Yakin взаимодейства да парцел остър завой чрез заместване на инертен Широкова Chelstrema издърпване напред (областта на лагера от средата на първата половина Hlushakou охрана). "Спартак" - общо активиране. Веднага гостите най-накрая дойде дълго хвърляне на Movsisyan, който най-накрая хвана топката, той се премества в посока на линията и хвърли топката към зоната на знака за 11-метров. Защитници зяпам, избягал от местопрестъплението, и заместващи Promes може да стреля на вратата без намеса, но умело допусна това право Chelstrem. Индивидуални умения - и нищо повече.

Имаше дежа вю: в този ред, и почти със същия времеви интервали опоненти вкарват голове в предишния мач Краснодар. Но това чувство е продължило само няколко минути. Порив на червено и бяло не е отслабено, което са придобили правото да изпълни дузпа, Еберт даде Жоао Карлос спадна, а ядосан Chelstrem избран larvy герой на мача в Oliseh.

Сега ядосан, "Кубан" - и незабавно да възстанови равенството. Още ужасни болки в гърба защитници на "Спартак" счупи ръцете си с надеждата, Ребров ще блокира наказанието. Не е отблъсната. Почти веднага, а остатъкът може да се променя в полза на домакините, но след Игнатиев отстъпка Balde удари близо до полюса.

Студен Якин е замразяване, но загуби третата и замяната, която държеше. Dzyuba, очевидно, много лошо сега загубил доверие в коучинг. Паузата изглежда се функционираща структура някой друг беше страх. Кранове благородни птици, но в тази игра и синигер добро.

Особено, че "Кубан" Дръжте натискане и след Попов замахна с летален положение трябваше да забие топката под гредата. Ако го пропусна целта. След balde затворени главата фуражи Kulik от ъгъл - отново.

Решаващият момент, и отново с Попов, води началото си от 88-ма минута. Българската подхвърлят топката с всичка сила, удари ръката на защитник, но съдията взе ситуацията философски.

7.0 - Sekou и Chelstrem
за двойки. Оценките на "SE"

Тогава друг Khubulov удари от далеч, и Ребров представи ценен кадър на фотографа на пресата. И като повече не се променя. И Краснодар традиция на "Спартак" не е счупена.

Chasing помежду си в броя на топки, но никога не напред, а съперници са уловени с конкурентите си в таблицата - и същите не могат да бъдат заобиколени. "Кубан" стана равен по точки със сънародниците си от "Краснодар", червената и бялата роза на равна нога с до три съседи. И трето и осмо място сега се споделя от само две точки.