Как да получите ранг в волейбол, консултации, знания, решения

Желанието да имаме спорт категория във волейбола може да се появи при спортисти, участващи в спорта за дълго време. Тя показва текущото ниво на умение, и можете да го получите по-значимите събития.

Статии на тема "Как да се класира във волейбола," Как да добият по-добра степен на tennisuKak voleybolKak играете играта на волейбол

1 Получаване на трети младши ниво. Това може да стане на възраст от 11 години. За да направите това, трябва да се през годината, за да спечели победа в 2-широки или регионални състезания по спортни отбори, чиито членове не са квалифицирани, или 1 победа над отбор, в който състезателите играят с втори прогимназиален етап.

2 завладяване на втори прогимназиален етап, след навършване на 12 години. За тази цел през годината в 12-широки или регионални игри, което трябва да спечели 2 пъти в волейбол с втори разряд или 1 пъти - атлети с първа по ред.

3 Постигане задача първо освобождава млади от 13 години или по-нови, да има предимство пред двата отбора със спортисти първи разряд, или спечели волейболен мач с трети възрастните освобождаване от отговорност, извършване Challenge, състояща се от 12 мача.

4 Win 15 и 20 важни мачове за втория и третия изхвърлянето на възрастни, които вече известна схема. За да спечели първото ниво за възрастни, вземе надмощие над двата отбора с атлетите от първата категория или кандидатите за майстор на спорта. За заглавието на кандидат майстор на спорта е необходимо да се вземат под obschebolgarskih или международни конкурси място 5-2.

5 Вземете 4-1 места по българското първенство и международни турнири, които сте получили титлата майстор на спорта на волейбол. Друга възможност за получаване на това заглавие е да се превърне в един от годината сред 10-те най-добри волейболисти номиналните VseBolgarii волейбол.

6 обхват. финалите на Откритото първенство на САЩ, Великобритания, Франция, Австралия, или на Олимпийските игри, за да се превърне в "световна класа спортист". 1-2 места от две победи в мачовете на Световната лига, Купата на европейските шампиони също може да ви помогне да получите тази титла.