"Anji". Юрченко Parshivlyuk (Asildarov 89), Musaly, мазнини, Томас Phibel, Katz Brizgalov, Khubulov (Яковлев, 63) Ezatolahi Прудников (бах 61), Budkovskyy.

"Руби". Rizhikov Устинов (Karadeniz, 79) Bourlak Zambrano, Sanchez, Kambolov, M'Vila, Tkachuk (Tsaktash 56), Zhemaletdinov, Zhonatas, Kanunnikov.

Предупреждение. Tkachuk, 11, Kanunnikov, 23, Ezatolahi, 27.
Изтриване. Ezatolahi, 77.

90 + 3 'последния сигнал! "Ruby" в труден мач грабва победа от "Anji" и след "Локомотив" се приближава до зона Лига Европа!

90 ", добавя 3 минути до главния Алексей Eskov втората половина време.

89 "Шамил Asildarov се появи на терена вместо Сергей Паршивлюк.

86 'Две ъгли в бърза последователност изпълнени домакини след втория Томас Phibel удари главата си, но целта пропуснали.

83 'Karadeniz стреля остро от левия фланг в наказателното поле, но топката не достигна Kanunnikova.

81 "GOOOOOOOOOOOLLL. 0: 1. Максим Kanunnikov.
Kanunnikov получава топката в десния ъгъл на наказание, се движи по линията и в ляво получава за един удар в далечния ъгъл - Юрченко не може да спаси отбора си!

79 'Gokdeniz Karadeniz отнема областта вместо Vitaliya Устинова.

77 "Anji" все още е в малцинство! Ezatolahi груби фаула срещу и M'Vila получи втори жълт картон!

76 "Но след изпълнение на корнер Юрченко на изхода на топката не се постигне, но един от заглавна Казан мина встрани.

75 'предупреждение. След подаване с дясното крило топката се отби да Устинов, който удари от 10 метра - черупка удари Томас Phibel, който отиде в целта, но се сви на поляната Юрченко беше сложил ръката си и да отблъсне тежката топката!

71 'далеч над вратата на пряк свободен удар Саид, много опасно.

70 "все по-голям брой нарушения в последните минути сега, за да Яковлев фаулиран Казан. До портата най-малко 30 метра, но Саид подготвя да победи.

68 'Kambolov свободен удар от 35 метра се приземи пряк удар, но топката прелетя далеч над вратата.

66 'Още стегнати стави в средата на терена, сега са засегнати Musaliev и Kanunnikov отново медицинска пауза.

63 "Павел Яковлев играе заедно Арсен Hubulova.

62 "Първото нещо, бат фаула срещу Zambrano, Карлос се нуждае от помощ лекари.

61 'Максим Батов на терен, вместо Александър Прудников.

60 'предупреждение. Кацав платен изненада за удар Ryzhikov Сергей удари топката пред себе си, но, за щастие Казан, Прудников не може да играе на завършване!

58 "се сблъскват в игра епизод Katz и Устинов, и двамата участници в епизод, който искате да помогне на лекарите.

57 'След леене Musalova кръст Ryzhikov продукция отново губи Томас Phibel, но той не е целта.

56 'Millau Tsaktash на терен, вместо Дениса Tkachuka.

54 "Както и в първата половина, домакините собствена инициатива, Казан принудително единствено да дадем отговор.

52 'Две атаки "Anji" ред пробие визуални сигнали страна на арбитъра - "вън от играта."

49 'Казан бяха белязани ъгъл пред вратата - след Tkachuk удари в допир на 14 метра, но от защитник, а след това гостите нарушил правилата в атаката.

47 'Musaliev след кръстовището с Zambrano е на поляната в наказателното поле, "Рубин", но друго наказание Eskov не назначава. В хода на епизода Прудников уволнен от границите на наказателното поле, като целта, но не и без отскок.

46 'Kanunnikova изисква медицинска помощ след rideable изкуства с Томас Phibel, Колена французин удари главата Максим.

46 "Втората половина е в ход!

45 'Свирката издухва за почивка!

45 'Bryzgalov се отличи с плътен удар далечни разстояния - Ryzhikov се справят.

41 "Друг ъгъл извършва от домакините, но Томас Phibel не може да се намери глава. Въпреки това, за сметка на въздействие е впечатляващ - 8: 0 в полза на "Anji".

40 'След изпълнение на корнер удар с глава на Bryzgalov се в близост до ъгъла - Ryzhikov на място.

39 'предупреждение. След атака по дясното крило, Прудников не успя да спечели борбата във въздуха, но топката прелетя с изваждането от кутията на десния крак Ezatolahi че голям удар в контакт с отскок от тревата - Ryzhikov не е лесно парира зад ъгъла!

37 "Но Махачкала продължи poddavlivat периодично в наказанието на" Ruby "ситуацията се нагрява.

34 'Все още е малка, че се получава от "Ruby", Дейвид Юрченко откровено скучно.

30 'Казан спечели дузпа в предната линия. Tkachuk умело завъртя топката в долния радиуса на наказателното поле, но маневрата Khubulov решен и подкатегория изключено черупка.

27 'Ezatolahi жълт картон за грубо нарушение срещу Zhonatasa. Бразилски лекари се нуждаят от помощ.

23 'Kanunnikov декориран в жълто за фаул срещу Томас Phibel за наказание, "Anji".

23 'Ryzhikov отнема правото да изпълни дузпа. Кацав не удари най-добрия начин, а вратарят, "Рубин" плътно улови топката.

22 'Дузпа в Гейтс "Ruby"! Санчес бе фаулиран в подкатегорията срещу Katsaeva, точките за рефер на "точката"!

21 'Кацав се опитва му удар ръка от 20 ярда - топката пропуска близо до ъгъла.

18 'изглежда по-активни собственици в откриването на събранието, в очакване на по-решителни действия.

15 'Katz борба Zhemaletdinovym попада в полето, "Рубин" - тих свирка.

13 'Ezatolahi наказателното поле стреля в долния ъгъл на близо ъгъл - Rizhikov на място.

11 'Tkachuk се предупреди за ненужен фаул в половината на съперника срещу Musalova.

9 'Zhemaletdinov голям счупи по дясното крило, победи трима опоненти и след изстрел партньор в наказателното поле, където първи на топката беше Parshivlyuk.

7 отново "да атакува домакините, Hubulova премине от дясната страна не се превърне в проблем за Ryzhikov, но падането на футболист", Anji "в наказанието на рефера не реагира.

4 'предупреждение. След подаване Hubulova ъгъл, последвано от намаляване на санкция центъра Ryzhikov играе неуверено на изхода, и Томас Phibel се опита да пробие през есента на празен гол, но целта не е хит!

1 'Kanunnikov на първите секунди достигат почти до предната линия и висеше в посока Zhonatasa обаче Юрченко уверено играе на изхода.

1 'Мачът започна, да вървим!