В битката ще се постигне

С една дума - след края на мача борец губещ избутва Musukaev победители боец ​​Лебедев и започва да крещи на съдията. Лебедев се връща и избутва Musukaeva. На мястото на спринт треньори, масажисти и техните симпатизанти. Всички се кълнат, но силно се отглеждат две бойци. Минута по-късно, полицията се появяват точно изведат всички килима. Всъщност всички.

Скандал - разбира се. От друга страна, емоцията. На всички хокей играчи бият помежду си колко напразно, за радост на публиката. За чест на зрителите якутски в шампионата по борба, никой на платформата не е на привършване, а не да скандира обиди.

И всъщност, в Якутск. където българското първенство по борба, страсти движат високи. Според резултатите от това състезание до голяма степен се формира от екипа на Олимпийските игри в Рио. Обещаващи Musukaev според експерти победи Лебедев, но победата бе присъдена на втория. Съдиите за резултатите от разследването ще бъдат наказани, но резултатът ще остане в сила. Musukaev стои зад двете републики - Кабардино - Балкария и Дагестан. Делегация на Дагестан в протеста заяви, че техните бойци след това на килима не излизат. А това означава - няма да отида до Бразилия.

Първенство е само три дни, но тези дни в света на борба полудявам. не Vyydut- дойде? Защо Kabardians, за които има преди всичко Musukaev, продължава да се бори, а не Dagestani? "Simple", ако не остави на килима, или отборът ще управлява без тях?

Обсъдихме борбата? Да? Musukaeva осъден. "Беше жалко, че Лебедев вижда, че победата не е вярно, и мълчи," - каза той.

Ужасът на ситуацията е, че всеки може да види само собствената си истина и никой не се интересува от ситуацията в своята цялост. Ако борецът не сдържа емоциите, дори и законен, той трябва да бъде наказан. Ако четем заглавие за масово меле - нека да видим - дали е? Ако има олимпийски спорт - федерацията е длъжна да го сложите в ред и да се гарантира, че Рио за Игрите отиде в най-силните.

И аз бих искал да се разбере в коя точка на спорта е престанало да бъде спорт за повечето от нас. И защо ние си спомняме за борбата само заради битките?

Brawl треньори от Дагестан за борба с безредици в българското свободен стил borbeVo време Cup четвъртфинален сблъсък настъпили между Виктор Лебедев и неговият съперник Исмаил Musukaevym

Brawl треньори от Дагестан за борба с безредици в българското първенство по борба за

По време на четвъртфиналите конфликт между Виктор Лебедев и неговият съперник Исмаил Musukaevym

Така че можете да и да завърши зле.

Конфликт и осъден на сделката изглежда се смекчи. Кеят това не се случи, това е Хуниорс. И след това се повтаря упражнения и възрастни бойци, които ще представят страната си на Олимпийските игри в Рио. Така че можете да и да завърши зле.

А борбата на българското първенство по борба почти ескалира в сблъсък perestrelkuInformatsiyu потвърди служители на МВР в района на Белгород

А борбата на българското първенство по борба почти ескалира в престрелка

За информация относно схватка потвърди служители МВР в региона Белгород

виж също

Бийте Дмитрий Кудряшов - Юниер dorticos: World Boxing Super Series Директен онлайн излъчване

Старши треньорът на "Anji" Вадим Skripchenko: "Ние трябваше да спечели" Спартак "с резултат 3: 1"

Mentor Dagestani не е прекалено доволен от изхода на борбата в Москва

Старши треньорът на "Спартак" Масимо Карера: "Ние вкара два гола, като деца!"

Клубът Москва в бой 11 кръга почти загуби Махачкала "Anji"

Съвпадение Спартак - Anji: домакините бяха спасени от унищожение в последната минута

Крайният резултат от мача "Спартак" - "Anji" - 2: 2, спасител на московчани стана Лоренцо Melgarejo