Работни места и работа клиничен психолог - в Казан, търсене на работа

Sitilab, наука и Методически център за клинични лабораторни Diagnostics - Казан

Отговорности: Ограда биоматериал (кръвни намазки); Регистрация на пациенти, докладване, информиране на пациентите за услуги на дружеството; Спазването sanepidrezhima контрол на медицинския център, работата с изискванията на касата: Опит в стаята за лечение не е така.

Един месец преди hh.ru

Клинична фармакология договор

Междурегионално клинично и диагностичен център (MKDTS) - (. M Ametyevo) Казан

; медицинска документация; участие в клиничната анализ. Изисквания: висше медицинско образование. ; Сертификатът по специалността "клинична фармакология"; Лични характеристики на дейност, стрес.

преди 11 месеца с hh.ru

професионално образование по специалността "Клинична психология" или по-висока. преквалификация в "клинична психология" Отговорности: Психологическа. и медицински проблеми в клиничната практика; Консултации.

4 месеца преди hh.ru

Доктор по клинична лабораторна диагностика договор

YamalDent LLC - Казан

Той е необходим за постоянна работа доктор по клинична лабораторна диагностика. Изисквания: професионален опит.

Преди 1 ден careerist.ru