Преглед Суоч грим палитри с грим ателие T22, T19, T04, T10

Преглед Суоч грим палитри с грим ателие T22, T19, T04, T10
Много клиент ме пита за какво грим работя? Така че днес реших да разкажа и да ви покажа моята скъпа от сенките paletochki Atelier!

Вероятно, тъй като много гримьори работещи в професионалната козметика, все още леко и нежно обичал марка палитри Грим Atelier Париж, както аз правя! Грим Ателие - наистина високо качество професионални френска козметика.

Сенките на тази марка се предлагат в палитра от 5 цвята, те се качват в същия диапазон от самото светло до тъмно, за да създадете професионален грим. качество сянка е отлично! Добър tushuyutsya не плува, не ходят на места, перфектно улови цвета, и разбира се имаме широка палитра от цветове.

Като гримьор, аз не съм първата година на работа палитри Ателие не само на работното място, но и у дома :) Днес в моя арсенал Ателие 4 палитра на сенките и по принцип, защото то е достатъчно, можете да създадете голям брой опции за грим, но няма ограничение до съвършенство , искам още и още ...

Нека да започнем! Моят първи помощник на омрежване Atelier T22 "На кафе с мляко" - е най-добрият неутрален матова гама. Чудесно за използване в сватбения грим, както и за любителите на природни mejk прозорци. Универсален, подходящ за всички tsvetotip. Ако ме бяхте попитали, с мозайка запознат с тази марка, аз не се съмнявам, ще отговори с Палитри T22!

Преглед Суоч грим палитри с грим ателие T22, T19, T04, T10

Преглед Суоч грим палитри с грим ателие T22, T19, T04, T10
Преглед Суоч грим палитри с грим ателие T22, T19, T04, T10

Вторият ми любим омрежване Atelier T19 "Rosewood" - шик палитра от модерни нюанси на лен и пастелни розово до пепеляво сиво. Перфектен за дневни грим момичетата с топъл цвят на кожата и възрастта грим. С тази мозайка, можете да постигнете красиви изразителни очи!