Представяме ви любимите и не толкова колите ви най-известните български спортисти. Изненадващо, най-популярния спорт сред хората не са смели спортни италиански марки, както и оф-роуд и представителни германци.
И уникалните отличителни черти на атлетите изведнъж малки коли.

В гараж Мъжът Аршавин в отбора по футбол и българския нападател, "Тотнъм Роман Павлюченко" живеят Lamborghini Gallardo и BMW X5.

Ex-любовница на най-горния лист на първото ракета на световния български тенисист Динара Сафина върви с елегантен и практичен BMW X3.

Друг от многото светски спортистки, 2 пъти олимпийски шампион, притежател 27 световни рекорда в овчарския скок, а за красота Елена Исинбаева магазини BMW X3 даден фенове и гараж Peugeot 607.

Множествена световен шампион хокеист Иля Ковалчук, в зависимост от настроението продължава Bentley Continental GT и BMW Серия 7 завои.

Трикратният шампион на победител Купата на УЕФА България дума, днес вратарят българския футбол и капитан на ЦСКА Игор Акинфеев кара Audi R8.

Друг силен мъж на българския спорт, Fedor Emelianenko, действайки в смесените бойни изкуства (ММА) задвижва единствено на превозни средства, дарени, особено в настоящия момент на Toyota Land Sruiser.

ЦСКА Москва играч и националния отбор на България Cup, трикратен шампион на България и победител Купата на УЕФА Сергей Игнашевич се езда на един град, SUV BMW X5.

Спечели турнира в Щутгарт харизматичен Porsche Boxster принадлежи повтори финалист от Големия шлем български тенисист Светлана Кузнецова.