Как да се държим на турнира - Спорт и фитнес - Други

Елате в територията на турнира в продължение на половин час. През този период, трябва време, за да се промени, прекарвам голяма топло и мелодия психологически. По време на загрявката, никой да не ви занимавам с излишни въпроси или други по-малки задачи, защото това е всичко, което може да свалям от правилното поведение. Можете просто да се следват указанията на своя наставник, ако той ще ти ги дам.

Вземи регистрирани участници. Ако вече сте го направили по-рано, след това просто се уверете, че са включени в списъка на конкуренти. Въпреки това, този път не трябва да отвлича вниманието от психологическа и физическа нагласа в турнира. Ела до мястото на изграждане на участниците и съдиите за разкриване. Чуйте химна и да отидеш в уединено място, за да продължи да се затопли. Чакай, когато вие сте поканени да се започне.

Говорейки по време на събитието, за участници обаждания. Дръжте се много коректно с съдиите и другите участници. Следвайте правилата, които съдията ще обявят. Не забравяйте, че неподходящо поведение може да доведе не само до различни санкции, а дори и отстраняване от турнира. Това ще бъде много разстроен, ако дълго, за да се подготвим за него, но не можа да сдържи емоцията в точното време. В края на състезателната програма се отстранява до място за почивка.

Следвайте задължително изстине. Пусни няколко обиколки и се стрии. Не просто да седнете и да не се намират, дори и ако сте много уморени, защото можете да се прекъсне сърдечната честота. В края на турнира хайде награждаване, дори и да са сред победителите.

Но ако сте приемали някое място, промяна в суха, чиста облекло и поздравления от съдиите и треньорите. Благодарете за присъждането на награди / медали / дипломата. Обсъдете с треньора на резултатите от турнири и следвайте грешки при анализа, които могат да бъдат избегнати в бъдеще.

Основната мачта на деня за българските фенове е да се срещнат отборите на България и Белгия. В Рио де Жанейро на българския отбор по футбол на Белгия се опитаха да се противопоставят. Крайният резултат говори за себе си. Bolgariyane губи. Загубихме като минимум - 0 - 1, но Капело отделения игра оставя много меко казано, толкова по-добре. национален отбор на България е определила екип не е в състояние да се конкурират не само с водещите отбори в Европа и света, но тези, които не са удостоени с титлата от основните фаворити за титлата. Белгийците изберете добра, хубава част на турнира, който е в състояние лесно да се реши проблема с излизане от групата. национален отбор на България не успя да се превърне в пречка. Макар и малко от Белгия изглеждаше далеч по-masterovitoy и спечели победа в кариерата. Въпреки това, гол бе отбелязан в самия край на срещата. Bolgariyanam не е достатъчно, за да оцелее на яростната атака на атаки белгийци доста малко. След 88 минути игра Divoká Orage все още разстроен българските футболни фенове. Белгия национален отбор се гарантира от групата, но и Bolgariyan остане теоретично шансове да продължат борбата в турнира. отбор Фабио Капело трябва да спечели в Алжир и се надява, че корейците не бият големи белгийци.

Във втория мач от съперниците срещна игра Bolgariyan ден в Група H екипи от Южна Корея и Алжир. Играта беше отбелязан 6 гола. Освен това, първите три са транспортирани през първата половина на портата на Корея. През втората половина на срещата igrogi Южна Корея играе пред вратата, но бързо изпусна четвъртия топката. Въпреки това, азиатци са намерили сили да отбележат повече, но това не беше достатъчно, дори и за равенство. Крайният резултат от срещата - 4 - 2 в полза на Алжир. Цялата борбата в група H все още предстоят.

На заключителната среща за деня на мача зрителите имаха възможност да наблюдават на САЩ и Португалия конфронтация. Играта беше много вълнуващо. След първи път португалците бяха с 1 - 0. Във втория сегмент на срещата американците вкара два гола. Играта продължи да логичен извод - победата на отбора на САЩ. Въпреки това, на 95 минути от европейците са били в състояние да компенсира. Резултат - 2 - 2. Това е вторият продуктивен бойна схема на турнира. В Португалия, отборът все още има шансове за постигане на плейофите. отбор на Роналдо трябва да победи Гана и се надявам да победят американците срещу германците в последния кръг. В този случай, португалците трябва да вкара колкото е възможно мнозина.