Футболисти отбеляза пет гола в един мач

Пет гола Serhio Агуеро, заедно с подобен скорошен шоу от Roberta Levandovskogo подканени да спомена на пента-Тарик през последните години, което не можеше да пита за сравнения.

Penta-трикове в съвременния футбол

Димитър Бербатов

• Турнир: първенство на Англия.
  • Към: "Блекбърн".
  • Време: 68 минути.

Димитър Бербатов вкара пет гола в срещата, "Манчестър Юнайтед" - "Блекбърн" (7: 1), за които той отне малко повече от час на игрово време.

Бербатов направи несъмнен принос за поражението се състоя, той вкара ранен гол в втората минута и подпечата победата на домакините в средата на първото полувреме и в началото на втория.

Кристиано Роналдо

• Турнир: първенство на Испания.
  • Към: "Гранада".
  • Време: 59 минути.

Кристиано Роналдо прави своя пента-трик, за довършителни работи на разстояние от ранените аутсайдер "Гранада" (9: 1). Въпреки, че двамата му головете, когато резултатът беше 1: 0 в 30-ия и 36-ия момент най-накрая счупи съпротивата на противника. За да може да вкара пет гола го взе 59 минути игрово време.

Лионел Меси

• Турнир: Шампионска лига.
  • Към: "Байер".

Rival Роналдо над всички рейтинги Лионел Меси изведе своите пет гола в портата Леверкузен "Байер" в мач от груповата фаза на Шампионската лига (7: 1), след като е прекарал едни и същи 59-та минута. В тази игра всъщност Меси предопредели изхода на конфронтацията отбеляза средата на първото полувреме, а "съблекалнята", а от изхода на това.

• Турнир: първенство на Холандия.
  • Към: "Екселсиор".
  • Време: 56 минути.

Холандски нападател "Волфсбург" Бас Дост, миналото вече е много малко хора си спомнят отбеляза пет гола при портата, "Екселсиор". все още се говори за "Хебър" (5: 0). В Бундеслигата, такива подвизи ли се не дава, въпреки че за четирите цели Той вкара в игра.

Луис Адриано

• До: БАТЕ.
  • Време: 53 минути.

Друг ligchempionsky пента-трик. В 53-та го взеха текущата нападател "Милан" Луиш Adriano за тоги, които ще вкарат пет гола в БАТЕ порта (7: 0), когато той все още беше играч, "Миньор".

Мирослав Клозе

• Турнир: италиански шампионат.
  • Към: "Болоня".
  • Време: 42 минути.

Шампионът на световното първенство и се открояват на клубно ниво - Миро Клозе вкара "пет" е по-малко от половината от времето за възпроизвеждане на вратата "Болоня". Говорейки за "Лацио" (6: 0). Между другото, това е третият пента-трик в историята на Серия А.

Dzhermeyn Defo

• Към: "Уигън".
  • Време: 36 минути.

Дефо - не най-голям нападател. Но това беше неговото постижение - пет топки за 36 минути ( "Тотнъм" - "Уигън" 9: 1) е в близост до успех Агуеро и Левандовски. Фактът, че неговите пет гола вкара в играта и се случи и през половината.

Серхио Агуеро

• Към: "Нюкасъл".
  • Време: 22 минути.

Значение глави Агуеро да се надценява - оказа резултат 0: 1 до 3: 1, а след това вкара 5- и 6-те отбора топки, за определяне на окончателния резултат от 6: 1. 22 минути - времето, което ще бъде уникален, ако не и за Роберт Левандовски. В допълнение, полюс вкара в една половина и гол от Агуеро разкъсан. Но тя все още е много готино!