ЦСКА и "Зенит" играе с резултат 0 0 Москва

ЦСКА и

През 18-ти кръг на Висшата лига ЦСКА Москва взе "Зенит" от Санкт Петербург. Мачът завърши на сухо равенство - 0: 0.

ЦСКА излезе на печал в малцинство, след 72 минути игра, съдията отстранява полузащитник Pontusa Vernbluma.

Най-опасният момент в срещата бе удар Зенит Zhoze Maurisio, който в средата на второто полувреме, удари дограма ЦСКА гол.

"Спартак" с 40 точки е на върха на класирането. "Zenith" втори с 36 точки, последвано от ЦСКА е 33.

Фенове искат да изпрати до Министерството на съдийството "HDTV" след скандала в мача "Амкар" - "Зенит"