България победи Чехия в мач от Евро Тур онлайн излъчване - спорт, хокей

Краен резултат 4: 2

ВСИЧКО! национален отбор на България спечели трета победа в шведската игри и играе с националния отбор на Чехия. Нашите съперници оказаха едва за втори път, когато те вкара два гола, но Bolgariyane имаше добра първа и трета dvadtsatiminutki. Те се различават по състава на отделенията Znarka Шумаков Golyshev и двойно - Shalunov.

Поздравления с този резултат, всички фенове и да кажем сбогом: докато се срещнем отново, благодаря ви, че сте с нас!

20` отстраняване в България в края на 13 секунди преди сирената.

19` Последните две минути на третия период. Минута, вероятно.

17` Tkachev избухна в района, вместо на прохода победи защитник в почивка и падна - вратарят на място!

16` Максим Shalunov - да! Пренесени едно на нула и по-близо, не - почти веднага леко смутена, четки! 4: 2 и изглежда възможно да обобщим тихо.

14` на сблъсъка настъпили в страната, но съдиите се локализират на конфликта.

12` с пълна сила в Чешката република.

11` капризите на лош влязоха в зоната, победи защитник, но Павел Francouz провали.

9` следващата най-най-Bolgariyan.

8` Това се реализира следващата си възможност! Навлязла в зоната, на 88-ми номер otpasoval 87 - Шумаков Shalunova на всички защитници забравен и Максим изведе България напред - 3: 2!

6` За банда отстранен отбор по хокей на Чешката република.

3` Ако в предишни периоди остават дебют за един от отборите, но сега абсолютното равенство.

1` започна Третият период, тичах!

Break! Вторият период се представи по-забавно, отколкото първия. На първо място, ние загубихме - 1: 2. Но скоро Golishev изравни, а по-късно Tkachev просто не осъзнавах куршум. Е, това е от голяма полза за крайния dvadtsatiminutki - я с удоволствие и проследяване!

Бъдете на 15 минути и след това се върнете към местата си!

20` Tkacheeeeeeeeeeev - вратар спасява! Ех!

20` само един начин да нула - не шайбата прекрачил границата, но това ще бъде един куршум!

18` отстраняване от Чехия. Да вървим!

17` вече замаян! Благодарение на пресоването на чужд зона пресече шайбата и след това в красива комбинация от изравнени сили Анатолий Golysheva - 2: 2!

13` Това е въртене - Чехия върви напред. Хванати нашите играчи при контраатаките, той се втурна към портите Lukas Radilla и спокойно победи Самсонов, изпращане на шайбата в близко ъгъл. 2: 1.

10` Още едно изваждане от българския екип.

9` Нищо наистина приказно но perepasovok в нашата област. Мама излезе и се върна на мястото - на пълен капацитет играе България.

6` Максим Мамин наред и получава две минути наказание време.

3` Горе-долу дебютира dvadtsatiminutki. Чехи, изтъкнати пред вратата, но щракането справили Самсонов. Но Радан Lenz на "стотинка" може да привлече първата, а сега с завършващият му се движи нашия вратар не успя да направи нищо - 1: 1.

1` възобновено среща, на втория период започна!

Break! национален отбор на България за 20 минути не е имал проблеми изобщо с Чешката република, тихо се продава по-голямата част от една (два) Сергей Шумаков усилия и заслужена преднина с резултат 1: 0. Добър хокей, но само от един от екипите.

15 минути почивка, както и да се върнете към местата си!

20` отишъл в последната минута на първия период.

17` Един затъмнена чехите, дори и не особено опит да се възстанови.

14` Самсонов отразен само един начин да нула! Umnichka нашия вратар!

13` Добра затворена зона, се мести шайбата за обратното, левия край, а има и Сергей Шумаков мощен щракване открива сметка - 1: 0!

12` Още едно отстраняване на нашите конкуренти. Чакаме шайбата!

10` с пълна сила, че чехите не успяха да ни вкара, за съжаление.

9` Tkachev остави зад вратата, хвърли - в непосредствена близост до "деветка"!

7` отстраняване от Чехия, който се намира в зоната.

5` не получите нашия защитник удар от синята линия, се блъсна в една контраатака, но Самсонов спасени.

3` Веднага почиства инициатива Bolgariyane и сега се опитват да реализират своите моменти.

1 'Мачът започна, да вървим!

`Традиционно стартовия състав на националния отбор на България:

Вратар Самсон (Igor Shestyorkin);

Golyshev - Tkachev - Настроения, Bereglazov - Lyubushkin;

Шумаков - Shalunov - Санников, Antipin - Осипов;

Kruchinin - Okulov - Мамин, Arzamastsev - Yarullin;

Фьодоров - Николай Prokhorkin - Карпов, Rykov - Мусин.

`Здравейте-Здравей, дами и господа, малки и големи фенове хокей! Радвам се да ви видя на следващото Евро Тур мача, което е на път да се съберат екипи от България и Чехия! Имаме само няколко минути, така че започваме!

национален отбор на България в шведската игрите говори отлични: в първия мач бе победен от екипа на Финландия, а във втория - на собствениците на сайта. И в двата мача в отбора Олег Znarka бяха изявени млади играчи. Например, Кирил капризите проектирана да съвпадне с Швеция шапка за определяне на крайния резултат - 4: 2.

Сега лидерите на класирането ще играят с Чехия, и такава конфронтация винаги е от съществено значение. Във всеки случай, хокей днес трябва да получите качество, защото Bolgariyane по време на шведското играта показват много добра игра. И чехите, въпреки загубата на шведите, финландците са оставили никакъв шанс да ги победи с резултат 7: 1.

Пропуснете тази битка няма да бъде: да бъдат поканени всички спортни фенове да се присъединят към нашия директен онлайн излъчване, което ще започне точно в 14:00 часа Московско време!