Цел: Болка, 82 (писалка).

"Anji": Yurchenko М. Musaliev, Лазич, мазнини, Тигиев, Majewski (Mkrtchyan, 46), Ebesilio, Amado, (Бериша, 70), Khadartsev Максимов, Islamnur Abdulavov, (Pain, 55).

Отстраняване: Белен 79

90 + 3 "В края на мача!

90 + 1 "Y" Кубан "днес не се играят в атаката, Евгений Seleznov няма време за топката ясно.

90 'Три минути на продълженията на рефера към основната игра.

89 'Иля Максимов искаше да се забави за момент при игрище по крилото, в резултат на капитана, "Anji" при нападението е нарушил правилата.

88 'Бернар Бериша получи жълт картон от съдията.

87 'Karlen Mkrtchyan отдалеч удари топката Stazhily - над портата лети топката.

85 'apodemes от дясната страна дъното на удар на близката ъгъл на мрежата не е позволено за удар Seleznev Александър Zhirov.

84 'Георги Zotov спечелил жълт картон за това, което се държи на хълбока Batraz Hadartseva.

83 'Сега тя ще бъде изключително трудно ", Кубан", Махачкала ще се опита да донесе мача до победен.

82 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOL. 1: 0! "Anji" откри резултата в мача! Яник Боли уверено реализира дузпа, топката почти в центъра, но Stajila скочи в корнер.

81 "Вместо това, Джордж Bukura дойде на терена Дмитрий Stazhila.

80 "Сега кратка пауза в играта, защото трябва да прекарат една замяна, ще трябва аутфилдер отстранен от областта на" Кубан ", и да освободи вратаря.

79 'Реферът показа директен червен картон Aleksandru Belenovu, твърдейки, че това е "нарушение на последна инстанция".

78 'наказание! Наказание срещу "Кубан", за да назначи арбитър! Яник Боли нахлу в наказателното противника, където той е бил ударен от капитан Александър Belenov гости.

77 'Георге Букур се опита да удари цел Юрченко от далечно разстояние - далеч над вратата лети топката.

76 'Khadartsev окачени в наказателното поле, където ударът Ebesilio, но топката е блокиран от гости.

75 "Иля Максимов е спечелила правото да корнер за своя отбор, топката под краката почука Максимова Фелипе Сантана.

74 'Георги Zotov нахлу в наказателното противника, долната снимка на вратар, където Seleznev победи Дарко Лазич.

73 'Batraz Khadartsev хвърли топката да докосне топката към наказателното поле Musalovu - Магомед не толкова удари, Belenov тихо фиксирана черупки ръкавици.

71 'Бериша веднага се присъедини в играта, със скоростта влезе в наказателното поле и е в състояние да даде пас към центъра Hadartseva че топката в празната мрежа за изпращане, но до гол не се отбеляза съдията, тъй като правата на Бериша се нарушават срещу Igorya Armasha.

70 'последната промяна в играта, "Anji": вместо Mutari Амадо появи Бърнард Бериша.

68 "Евгений Seleznov се отличи с удар от наказанието - Давид Юрченко справили с гръм и трясък.

67 'Яник Боли дълго време се смяташе какво да прави с топката в друга дузпа в края на краищата реши да се опита да хвърли граната през Belenova, но все още Александър.

65 'Смяна случва в "Кубан": не може да продължи да играе, Святослав Георгиевски, вместо на левия Арсен Khubulov. Пожелаваме здраве Святослав!

64 'Mutari Амадо от левия фланг хвърли топката в друга санкция - снаряд профуча точно до ръкавиците Aleksandru Belenovu.

62 "Футболисти" Anji "-голям контрол върху топката, но е опасно да изляза атаки на стандартите на" Кубан ".

60 'Batraz Khadartsev твърде силен балдахин, извършена от корнер, топката е напуснала наказателното поле.

58 'Святослав Георгиевски лошо изпълнена като се започне със стандартна топка в крайна сметка излетя извън границите.

57 'Mutari Амадо заби топката в наказателното поле Musalovu, Мохамед успя да достигне до топката и стреля в вратар, където прихващане играе от Александър Belenov.

55 'Смяна в "Anji": вместо Islamnura Abdulavova дойде Яник Боли.

53 'Islamnur Abdulavov скочи на грешната врата, но за да победи Александър Belenova провали, нападателят на "Anji" поразен от неговата врата.

52 'apodemes по дясното крило, за да висят на мрежата на линия, когато отидох зле от портата, Дейвид Юрченко, който почти се сблъска с съотборник Karlen Mkrtchyan, а топката и прелетя над предната линия.

51 'Batraz Khadartsev се опита да мине през защитата на съперника, но не успя, добре играе Игор Армас, който не позволи нищо опасно натрупване в близост до собственото си наказателно поле Hadartsevu.

49 'Георги Zotov получи крак от Mutari Амадо, но съдията не видя нарушения. Нуждаете се от помощ лекарите съветват "Кубан".

48 'Святослав фаул Георгиевски висеше в далечния ъгъл на вратаря, където е бил сам Seleznev, но ударът му беше неточен Юджийн.

47 'След почивка в "Anji" бе заменено вместо Ивана Maevskogo отляво Karlen Mkrtchyan.

46 "Втората половина!

44 'Islamnur Abdulavov от наказателното поле опитвате да се удари в близост до ъгъла Belenova - на пътя на топката докосна краката на един от защитниците на "Кубан" и полетя към ъгъла.

43 'Бавно идва в края на първото полувреме. Малко повече, отколкото се опитва да атакува "Anji", но това рядко се стигне до опасни атаки.

42 'Иля Максимов даде пас в наказателното поле на хода Амадо, които, по мнение на съдията, което успя да се в засада положение.

40 'apodemes със стандартно висяха в центъра на наказанието, където след кратка суматоха все още извършва топката във вратата на домакините.

39 'Амадо удари apodemes по крилото, свободна назначен арбитър в полза на "Кубан".

38 "Иля Максимов след прехвърлянето от средата на терена, като Дарко Лазич е бил в" засада ".

37 'Корнер две последователни извършва играчите, "Anji", но до нищо опасно стандарти провалили.

36 'Амадо Mutari спечели корнер за своя отбор. Изпълнете едно центриране от левия Максимов.

35 'Магомед Musalov хълбока извършва точен хранене на Abdulavova - Islamnur Belenova удари над портата.

34 'Лоренцо Ebecilio кръст висеше в наказателното поле, където първи на топката беше Денис Yakuba.

33 "Кубан" е в състояние да вземе мача от целта си, все повече и продължи атаката стана по-вероятно да отида.

31 'Амадо Mutari беше по лявото крило и направи навес в район, където нито един от неговите партньори не е в екипа.

30 'Друг ъгъл, този път пред вратата Юрченко удари Shandan - Давид на място.

29 'apodemes висяха от корнер на близката ъгъл на мрежата, където Джордж чукна топката далеч Тигиев.

28 'ВРЕМЕ! Apodemes по дясното крило, за да висят по линията на наказание, когато главата му силно в ъгъла удари Георге Букур - Давид Юрченко успя да достигне топката и да победи на разстояние от него.

27 "също взе намесата на лекарите, Ivanu Maevskomu условие медицинска помощ.

26 "Фелипе Сантана не успя да спре пътя на топката в крайна сметка скочи на крака на Ivanu Maevskomu. Арбитърът веднага получи жълт картон и го показа на играча Махачкала.

25 'Great от играчите на отбраната, "Кубан", apodemes с Сантана в добро stenochku играе.

24 'обратно на терена Дарко Лазич, всичко, което той прави добре.

23 "Дарко Лазич лежи на тревата. Изглежда, че проблемите с коляното в отбраната, "Anji". Дарко нуждаете от медицинска помощ.

22 "Иля Максимов добър пас да намали хода даде Амадо Mutari пред защитник" Кубан "Игор Армас.

20 'Batraz Khadartsev играе грубо в подкатегорията срещу apodemes, реферът даде на фал от играч, "Anji".

19 'apodemes решиха да публикуват удар във вратата на Давид Юрченко, с изключение на това, че топката прелетя доста ниска, вратар, "Anji" взе черупката без проблеми.

18 'Святослав Георгиевски ъгъл увисна във вратаря, подаде топката от Александър Zhirov.

16 'Георги Тигиев приближи до дузпа противника, бих искал да подаде топката да намали Abdulavovu, но топката излезе неточни.

15 'Евгени Селезньов в наказанието заби топката в Букур, но топката не достигна до Джордж, да се намеси успешно играе Лоренцо Ebesilio.

13 'Batraz Khadartsev нанесе удар на дъното, след като лумбаго от Максимов в близост до ъгъла на вратата Belenova - с панделки портата подаде apodemes.

12 'Евгени Селезньов се качи на главата на Александър тлъстина, която очевидно е нарушил правилата на въздуха.

11 'Ил Maksimovu не е позволено да пробие гол Belenova вече лежи вдигна крака си и Shandan Максимов го удари в защитник "Кубан".

10 ' "Anji" уверено контролираха топката се опитват да поддържат налягане.

8 "Местните фенове подкрепят активно отбора си, особено когато Махачкала продължи атаката.

6 'Иля Максимов, като топката в наказателното противника, опитвайки се да получи около Филипе Сантана, но новобранецът "Кубан" играе на сигурно място в защитата, които не позволяват на капитана, "Anji", за да се създаде нещо опасно пред портата.

5 ' "Anji" в началото на срещата активно се движи напред в атака, "Кубан", докато окопали в защита.

4 'apodemes в атаката са нарушили правилата за фланг срещу Georgiya Tigieva.

3 'Магомед Musaliev хълбока се мести в центъра и стреля далечни разстояния стачка в посока на порти Александра Belenova - доста над целевия ракетата лети.

2 "Днес на срещата в Махачкала е със статут на играта на" 6 точки ", тъй като отборът се установява в долната част на класирането," Anji "е на последно място, с активи от шестнадесет точки, а" Кубан ", който е на четиринадесетия място, просто двадесет точки.