В най-новия фърмуер за t7008

Аз имам в лапите на WEXLERy.BOOK T7008 и аз започнах да го усещам.

Poklatsal, се свържете с Wi-Fi, задаване на различни приложения и провери актуализацията на фърмуера.

В най-новия фърмуер за t7008

Оказа се, Android 4.0.3 версия е инсталирана.

Знаете всичко съответствие с указанията от сайта на производителя, всичко мина изключително бързо и лесно (имам Windows 7 64x, но на Windows 8 ъпгрейд запис, който не работи).

Между другото, които са закупили таблет книга, препоръчвам незабавно обновяване на фърмуера на новите произведения и още по-забавно, така че не конфигурирате втори път. Защото рано или късно ти се да надстройката на фърмуера.

Приятно място Уекслър е много прост и логичен, информацията е лесно търсене, като цяло, че е хубаво да посетите и да се ъпгрейд.

Според книгата, аз ще кажа веднага - че си струва парите, но си струва, по принцип, не е скъпо. Единственото по-скоро слаба батерия, че липсва otsily за 2-3 часа. Процент със сигурност не е мега спектакъл, толкова по детски играчки не трябва да се брои. О, и резолюция не е забавно, така че, ако имате нужда да сърфирате сайтовете или играят снимките в добро качество, а след това, разбира се, трябва да се вземат повече и таблет компютри с резолюция е по-висока.

И така таблет книга Уекслър BOOK T7008 е много подходяща да мине половин час на пътя и заема малко място.

Фрази: обновяване на фърмуера WEXLER.BOOK T7008, как да се надграждане на версията на Android Уекслър BOOK T7008, Уекслър книга актуализация на фърмуера t7008