Този футбол се нуждаем

Цел Адриано е причинил шок в Европа shakhtar.com

Както се признава от европейските медии, победа над Шахтьор Nordsjælland влезе в историята на футбола, но не забравяйте, че не е игра или екип Lucescu красота гола срещу посетителите, както и че един гол на Луис Адриано.

През първата половина, когато резултатът беше 1: 0 в полза на датчаните в средата на терена е имало сблъсък Фернандо Луис Роса и Нордщранд, съдията спря играта, за да види дали нужната медицинска помощ изправени.

След като съдията поднови играта и даде топката на отбраната Willian посетителите, пред тези, изведнъж скочи Адриано покрай вратаря и изстреля топката в празната мрежа.

Играчите Nordsjælland озадачен нахвърлиха върху Адриано: "Как честна игра?". Заобиколен и на съдията, а трибуната избухна в оглушителен съскане. Но в крайна сметка гол бразилския нападател на е включена и Шахтьор не се разделиха и не пропусна да отбележи гол в отговор.

Тъй като разходите за да влезете в Шахтьор? Какво от играчите си чакахме цяла Европа? Ние предлагаме няколко примера за Fair Play, убедително доказва, че футболът в Европа - честен и благороден спорт, тъй като първоначално е бил.

В италианската купа аматьор аматьорски отбор Термоли отказа да вкара гол от дузпа, която беше погрешно възлага на съперника порта - Club Торес. Термоли водеше в тази борба (3: 2 общ резултат), когато реферът в 90-ата минута, назначен е силно противоречива дузпа.

Виторио Espozito играч, който взе за удар наказание, ще топка покрай целта. Това решение се откроява и играчите аплодираха Торес.

Подобен случай с малко по-различна причина настъпили през изминалата година, както и в Италия в Серия Б по време на срещата Асколи и Реджина.

В началото на първото полувреме, Реджина играч Карлос Валдес извади мускул и се опита да прати топката извън границите, така че той получи медицинско лечение. Не се обръща внимание на тези намерения, Асколи играч хвана топката и организира асистенция атака. След това последва производството и отстраняването на Regina защитник Андреа Коста. След това, за старши треньор на Асколи поиска от играчите си да пропуснат целта до правосъдие е

Подобен инцидент в каталунската дерби Барселона - Еспаньол, обаче, сред децата.

Любопитен епизод настъпили по време на мач в една от долните дивизии на Англия. Играч един от клубовете, връщайки топката съперниците вратарят на принципа на честна игра, случайно да отбележат.

Когато играчите оспорват наказанието в собствената си цел, зададена. Обратната ситуация, когато играчите, които са спечелили правото да изпълни дузпа, не са съгласни с дара на арбитър - броят на пръсти.

В рамките на румънското футболно първенство - Рапид Букурещ взе Otelul. С резултат 2: 0 в 63-та минута, халфът на домакините Костин Лазар, избухне в наказателното поле, попаднал на съпротивата на защитниците, които в подкатегории далеч от него топката. Съдията не се поколеба да има точка, но Лазар стана яростно отрича наказание. Епизодът завършва с рефера на задържана топка в ъгъла на наказателното поле, а домакините забиха обвивката на предната част.

Ливърпул фенове не трябва да забравят епизода с нападател Robbi Faulera. В мача срещу Арсенал рефер Dzherald Eshbi vstechi дузпа за фаул на Дейвид Сиймън. След това Роби се опитва да убеди арбитъра, че Сиймън не го докосне, и не е имало нарушение, но реферът решението не е премахнат. Да речем, преди Фаулър стигна до точката, той каза, Simena който ъгъл ще победи

Епизодът започва с марки от 02:13

Съвпадение Евертън и Уест Хем вратар бе помрачен от карамел травма, която, обаче, не обърна внимание на играчите Чукове. Продължава атаки на лондончани им обещани (включително празен нето) точкуване завършване, но Паоло Ди Канио, който може да удари топката, хвана топката с ръце предпочитат (рискуват карта), с което се приключва последователността, игнорирайки противника страдание.

Иранският играч с името на Амин и slozhnoproiznosimoy име също спечели честна игра, когато той отказва да прекрати опасна атака.

Милано мач с Палермо като част от италианското първенство миналия сезон беше една редовна среща, в която няма да има нищо забележително, ако не и за едно малко епизод. Масимо Амброзини в един от моментите, когато реферът даде на фаул срещу него, изрази учудване. Арбитърът отидохме на футболист и попита дали има нарушение. Амброзини уверено поклати глава и топката бе върната към играчите на Палермо.

Друг италиански играч Де Роси призна, че той ритна топката в порта ръката на противника.