Тотнъм - ЦСКА брои играе вчера, 7 декември в резултат и подчертава видео глави - Новини

Capital ЦСКА футболен клуб, на който възлага големи надежди на европейската сцена, завърши речта си не само в Шампионската лига, но загубиха шанс за получаване на Лига Европа. Това се случи след загубата от английския "Тотнъм" с резултат 1: 3. Срещата се проведе в легендарния стадион "Уембли". Тази игра е последният за Слътски като старши треньор на ЦСКА.

Ако сте приели борбата като цяло и да опише действията на играчите, окото хваща увереността, с която бе домакин. Въпреки факта, че първият резултат от мача ЦСКА отвори, британците опакова и отбеляза три гола. Първият гол бе отбелязан в 33th минута, когато Алан Дзагоев отбеляза, нахлу в наказателното поле и натисна ясно от Лорис.

Но само на пет минути за играчите, "шпорите", за да изравни резултата. Али го е направил, който е успял да модни бижута се подслонили от фланга на партньора.

През първата половина, а именно допълнения време разочаровани фенове на ЦСКА още повече. Фактът, че завесата на първата половина на британците продължиха напред. Той вкара от Хари Keyn, затваряне кръст от левия фланг.

Крайната точка в мача сложи Али, който без, така че вторият гол.

След този изключително обидно поражение на играчите на ЦСКА са загубили всякакви шансове да се извърши през следващата година в Лига Европа, където, между другото, си проправи път в навечерието на друг вътрешен клуб - "Ростов".