Смяна антифриз Sintec лукс OEM G12 на Aveo T250 1

Въпреки антифриз в разширителния съд е по-нормален цвят и плътност все още пишеща машина в продължение на 8 години, а 90 хиляди души. Стартирайте затова реших да налее свеж антифриз!
След това отидох в Луганск и един вече познат и уважаван компания попита момчетата добър антифриз! Те ме посъветва и аз купих Belobolgarsky антифриз GreenCool

от manul в Aveo система 7- 7.5 L и аз глупак взе кутия с 10 литра) с разлика така да се каже!
Прибрах се в къщи и решава да прочетете ревюта, след половин час бях в шок и е готова да разкъса косата му и други интимни места)) чрез един народ са писали, че са антифриза изяде гарнитури за глава консумират, и така нататък и така нататък ! и това е глоба мнения са от Украйна или България, те са все още с родината на Беларус антифриз и дори тогава се чудя, ако стойността на бидоните на 5-литрови ги 300R в България е два пъти по-скъпо!
Затова взех си антифриз и povoz гърба си, въздъхна и спокойна)
Тогава отидох при моя добър приятел в магазина "Сигнал", а с него и стигнахме до консенсус, че излее Sintec G12 ще бъде най-много го!

Накратко за антифриз ...
Карбоксилат антифриз Sintec Lux OEM G12, произведени от най-новите технологии, органични добавки. Това е вода-гликол разтвор с органични инхибитори на корозията, не съдържащ нитрити, нитрати, амини, фосфати, борати и силикати.

Предназначена е за всички съвременни двигатели, особено за високо натоварване, особено алуминий. Осигурява отлична защита на охладителната система срещу замръзване, корозия и прегряване, ефективно предотвратява образуването на отлагания в охладителните канали в отделението за двигателя, радиатора и водната помпа.

Антифриз марка Sintec доставени на монтажни линии на много чуждестранни автомобили, събиране на колите си в България.
О, това е толкова розов цвят

И така, сега по-близо до подмяната!
За пълно източване на антифриз необходимостта да се сложи на колата надолу или с крик в задната част на колата!