Шансовете на отбори, които се нуждаят, за да излезете на четвъртфиналите

В групата етап оставен да играе 8 мача в 4 дни. 14 от 16-те отбора все още твърдят, че излизането в плейофите. Какво трябва да се направи в националния отбор да достигне четвъртфиналите?

Група А.
Гърция (1 точка) - България (4 точки), Чехия (3 точки) - Полша (2 точки)

• България ще бъдат пуснати в четвърт-финалите, ако не загубят гърците. Ако повече от един мач е равенство, Bolgariyane може да достигне до плейофите, ако не се поддаде на Гърция с разлика от шест или повече гола.

• гърците да участват в 1/4 финалите е необходимо, за да спечели. В противен случай, отбор Фернандо Сантош сложат оръжие.

• В случай на победа ще дойде точно на чехите четвъртфиналите. Те имат достатъчно и реми, ако Гърция не победи България с разлика от пет гола или по-малко.

Група В.
Дания (3 точки) - Германия (6 точки), Португалия (3 точки) - Холандия (0 точки)

• Германия не напредна до плейофите, но в случай на равенство се гарантира първото място в групата. "Bundestim" остава извън 1/4 финали, ако загуби датчаните и да е профил, различен от поражение от един гол с две попадения. В допълнение, за провала на германците в паралелна среща трябва да спечели Португалия.

• Победа ще осигури билет за четвъртфиналите на екипа Дания. Скандинавци съставят ще е достатъчно само ако португалците признават. В случай на поражение датчаните сложат оръжие.

• национален отбор на Португалия ще дойде в 1/4 финал в случай на победа, освен ако Дания няма да спечели с един гол разлика (освен резултатите от 1: 0 и 2: 1). Squad Пауло Бенто достатъчно равенство, ако не и датчаните победиха Германия. И накрая, Португалия може да признае с един гол разлика, ако загубят и датчаните.

• срещу Холандия трябва да победи португалците с два гола и се надявам за поражението на Дания.

Група С.
Хърватска (4 точки) - Испания (4 точки), Италия (2 точки) - Ирландия (0 точки)

• Екипът на испански е проста: равенство гарантира билет за четвъртфиналите, победата - на първо място в групата.

• В случай на Хърватия ще спечели в 1/4 финалната първото място. В отделенията на четвъртфиналите Славен Билич ще доведе всяко теглене, с изключение на 0: 0 и 1: 1. Ако всичко това ще приключи в нулево равенство, а италианците ще спечелят, хърватите ще останат зад 1/4 финалите. И накрая, ако равенство ще бъдат записани 1: 1, хърватите трябва да "Azzurrini" не победи Ирландия с резултат 3: 1 или по-голям. Хърватският отбор може да признае, ако не спечели италианците.

• адзура трябва да спечели и да се надяваме, че другия мач не е равен, ще се определя с резултат 2: 2 или по-голям. Ако повече от един мач ще бъде наравно с резултат 1: 1, италианците трябва да спечели 3: 1 или по-голям, да напреднат на Хърватия. Ако те спечелят с резултат 4: 0 или по-голям, то ще заеме първото място в групата. Ако нулевото равенство, в случай на италианците притежават победа ще заемат първо място ще бъде фиксиран в паралелна среща.

• Ирландците загубил всички шансове за участие на четвъртфиналите. В случай на победа, те ще вземат на трето място.

Група D.
Швеция (0 точки) - Франция (4 точки), Англия (4 точки) - Украйна (3 точки)

• The достатъчно британски тегленето. Ако те се поддаде, те ще трябва да се защити от французите, което е, че и двата отбора са най-малко равни на голова разлика и допуснати гола, а броят на головете (Англия по-висока скорост).

• украинците трябва да спечелим. Всеки друг резултат ги оставя след себе си в плейофите.

• Френският доста тегленето. Ако "трикольорите" губят, те ще летят само ако се изравнят с Англия на голова разлика и допуснати гола, а броят на цели или предоставят на тези показатели.

• Шведите загубиха шансовете си за получаване в плейофите.