Реал "-" Барселона ", резултатът е 2 март (Акценти) - футбол HD

Каталунците надделяха в първата лятото Ел Класико.

Реал
"Барселона" победи "Реал" в мача на Международната Champions Cup. Меси откри резултата в третата минута на мача: подаване Бускетс, с помощта на аржентинското отскок от Varan удари горния ъгъл на лицевата страна на вратата. Още в седмата минута, резултатът беше 0: 2. След лумбаго Neimar топка беше Ракитич, който току-що счупи дъното. В следващите минути резултатът може да стане разрушително, но Суарес и Ракитич не осъзнавах, страхотни моменти.

След 14 минути игра на "Реал" намали изоставането в сметката. Матео Ковачич е пребит в близост Пике сегмент и умело се удари в далечния ъгъл. В следващите 20 минути, двата отбора пропуснаха няколко възможности за истинските цели. Особено ревностни каталунци, но Меси и Неймар не е имал късмет. След 36 минути игра Asencio реванш с Ковачич и изравни резултата - 2: 2.

В началото на второто полувреме, "Барселона" отново излезе напред в резултата. Неймар висеше в област мрежата, където Пике просто избухна под гредата портата Навас. Скоро Коста Рика, направи няколко чудесни спасявания, последователно, без да дава шанс да се увеличи резултата Неймар, Суарес и Umtiti. В края на "Реал" се опитаха да изравнят, но без резултат.

Реал - Барселона 2: 3 (2: 2)
Цели: Меси, 3 (0: 1); Ракитич 7 (0: 2); Ковачич, 14 (1: 2); Asensio, 36 (2: 2); Piquet, 50 (2: 3).