Работни места и монтьор работа на PVC прозорци в Самара, търсене на работа

Termokontur ООД - Самара

Отговорности: излизане на данни измервателни условие logistician идентифицират необходимостта от консултации, предоставяни от продукта или услугата. дизайна на прозорците за вземане на проби и презентации поведение на продукта. затваряне на сделката на място във формуляра.

преди 3 седмици rabota.ru

Продажбите на PVC прозорци мениджър 35 000P

Отговорности: -Vyezd клиентско приложение. -Konsultirovanie клиенти за услугите на компанията. -conclusion договори. Изисквания: предписва на активните мотивирани хора. -Stremlenie работа върху резултата. -Examine кандидати без трудов стаж. Курсове за.

Мениджър за работа с клиенти PVC дограма договор

SK ПЛАСТ - Самара (т Гагарин).

Изисквания: трудов стаж добре дошли. Но ние можем и обучение. Отговорности: Работа за оборудването "Kaban" с измервателни елементи, монтаж на конструкции и аксесоари за монтаж. Общи условия: пълно работно време, заплати парче ставка, формулирането на Кодекса на труда. Обхват.

преди 2 седмици с avito.ru

Zamerschik ПВЦ дограма 80 000P

CKO - Самара (m Bezymyanka).

Изисквания: точност, навременност, умения за общуване, учтивост, компетентен реч, стрес, отговорност, желание да пътуват. Отговорности: изход при измерване Самара и Самара област, консултации, договаряне.

Един месец преди avito.ru

Мениджър продажби за прозорци 25 000 - 60 000P

Монтажници са необходими за ремонт и поддръжка на пластмасови прозорци. Отговорности: Service -PVC дограма. % 1 сервизни -PVC дограма. основната посока, всеки ремонт. клиентите си продукти (пластмасови прозорци и аксесоари); 3. Предоставяне.

предоставяне на услугата на PVC проектира от 40 000P

Отговорности Инсталиране и довършителни okonPVH -Ремонт и поддръжка okonPVH условия - работа с пътуване.

преди 3 седмици mjobs.ru