Работни места и Клиника работа Administrator Administrator Медицински център - София,

ООД "Първи Семеен клиника на Санкт Петербург В" - София

Първо Family Clinic кани висш служител да работи в клиниката Kolomyazhsky. Подготовка на клиниката доклади. Предоставяне за евентуални пациенти. - смяна на управителите. Изисквания: Опит в административните клиники.

Преди 1 месец rabota.ru

Head (директор) на медицинския център от 40 000P

Център за обучение на перспектива - София

проекти; посока на нов финансов модел meditsinskogotsentra бизнес плана. във формирането и развитието на болницата) изграждането и разширяването на екипа. ; достигнат целите от meditsinskogotsentra работят. портфейл от банкови и финансови услуги.

Преди 1 седмица rjob.ru

Администраторът на медицинския център от 30 000P

Mediler - София (м Chkalovskaya.)

Взаимодействие с пациенти в клиниката; Приемане на повиквания, водене на бележки. Mediler услуги всички области на клиниката; Осъществяване медицинска документация, отчети. Работа в модерен мултидисциплинарен meditsinskomtsentre; Удобна работа местоположение (7.

Преди 4 дни hh.ru

Администраторът на медицинския център от 25 000P

"Генерален директор", ООД - София

докладване; - поддържане на реда в meditsinskomtsentre по време на работния ден. Изисквания. клиенти (желателно). Условия: Administratormeditsinskogotsentra София 25 000 15 минути преди началото на meditsinskogotsentra - комфортни условия на труд;.

преди 1 седмица rabota.ru

Администратор / секретар мултидисциплинарен медицински CUS. 25 000-32 000P

Престиж клиника - София (м обходен канал.)

meditsinskiytsentr е настроен персонал администратор - секретарка. Отговорности: консултиране клиника клиенти; работа. и отстъпки в услугите на клиниката; Приятелският млад екип; сме.

преди 1 седмица career.ru

Първо да знаете за новооткрити работни места!

Клиника Ренесанс - София (м Петроград.)

Отговорности: Административната работа на рецепцията координация на пациент записи комуникация с пациенти, управление на документи, Изисквания на: благоприличие, доброта, отговорност, комуникация Компетентен реч Опит в Уверените услуги.

3 седмици преди hh.ru

Старши болница администратор 45 000-50 000P

Зъб 33, CCK - София

по-малко от една година на дентална клиника администратор голям или няколко meditsinskogotsentratsentra, когато едно от. посоки - стоматология. Опит като главен мениджър.

Веда ООД - София

Професионални изисквания: Професионален опит Мед клиника или зъболекар се изисква. програма знания. пациенти. създаване на комфортен престой в клиника, доброжелателност, вежливост, такт и точна.

Клиника Administrator 30 000P

Група МЕДИКА - София

услуги и промоции на клиниката в програмите на медицински услуги счетоводство (Infoklinika и. за. Опитът на администратор позиции в сектора на услугите ще бъдат ваши.

Един месец преди hh.ru