Отнесени 0-2 с Роджър Федерер, Енди Marreya спечели и други резултати от 10-ия ден на Уимбълдън - Уимбълдън

Rodzher Федерер - Marin Чилич - 6: 7 (4), 4: 6, 6: 3, 7: 6 (9) 6: 3

В първите два сета, Чилич играе толкова силно, че Роджър е почти никакъв шанс - 91% спечелени топки на терена след две хърватски партии и един единствен пробив на Федерер! Постепенно обаче този процент пада, и един от ключовите моменти дойде, когато резултатът беше 3: 3 в третия сет, когато Федерер не позволи на противника да реализира тройна точка пауза, а след това взе първия терен от Чилич и да зададете. Задействане ужасна реакция треньор хърватин Горан Иванишевич.

Марин, който никога не е съответства на едно основно предимство не пропусна да спечели 2-0 (51 победи), и по-нататък подчерта емисията. В четвъртия гейм Чилич имаше три мачбола на терена, Роджър, но всички швейцарецът играе, а след това грабна пространството тайбрек с един куп setbolov и мачбола. В една сцена, реших съдбата на лотария добър швейцарски предизвикателство.

Милош Раонич - Sem Kuerri - 6: 4, 7: 5, 5: 7, 6: 4

В полуфиналите Федерер ще играе Милош Раонич да спечели битката Padawans. Канадската макар Сам признава на броя аса (13-15), но е по-стабилна, отколкото в други клетки. Американската мощ, той простря успешни излизания на мрежата, след извършване на маймуна - удари топката в половината на съда и Куери връща в Milos.

Раонич доведе 2-0 в комплекта, но в третата Куери направи почивката и взеха мача. Но Сам не са имали завръщане - в четвъртата вноска на канадеца направи решителен пробив. В мача срещу Роджър канадски дава с резултат 2-9.

Томас Бердих - Luc Pui - 7: 6 (4), 6: 3, 6: 2

Борбата е само в първия сет, когато французинът, който не е печелил турнир или мач на тревата и имаше само две победи на "каски" спасени доставката.

Но, след като загуби първия сет, 22-годишният ПУИ отлепва и опитен Бердих лесно го дожите. Томас спечели почти всички раси до мрежата (85%) се извършва повече от победители скоба (35 срещу 23), и по-малко грешки (24 срещу 34).

Endi Marrey - Жо-Вилфрид Цонга - 7: 6 (10), 6: 1, 3: 6, 4: 6, 6: 1

След мача Федерер и Чилич на централния корт проведе още един мач с подобен сюжет. Французинът показа характер и се върна в играта след пропусната двойна зададена точка в тайбрека на първия сет. С 10-10 на полувремето, Мъри спечели лотарията чума.

Анди преценил правилно започна рекламни кампании и игра с публиката след разрушителното спечели втория мач. Цонга това предимство, като третия сет и възвръщане на почивка в края на четвъртия. Мъри се разгневи, той започна да крещи по посока на ложата, и съдията, направихме много детски грешки, след което сметката на партии хванат.

Но в решаващия сет, Мъри се изтегли Рукия, вкопчи всяка топка и дожите французинът. В полуфиналите, Анди ще играе с Бердих, срещу което води до лични срещи с резултат 8-6 (на тревата никога не е срещал). Британецът спечели последните четири мача.

Елена Веснина ще се удвои в четвъртък, за да се бори с Serenoy Uilyams. На първо място, в единично и след това в двойка. В среда с Веснина Макарова победи дует Krycek / Барбора Стрицова и достигна четвъртфиналите удвоява на Серена и Винъс.