На Световното първенство в Лондон Молдова представени пет спортисти

В петък в Лондон, който започва на Световното първенство по лека атлетика. Молдовският отбор ще бъде представена на тях Stackhammer Sergeem Margievym, Залина Petrivskoy и Марина Nikishov и Javelin Andrianom Mardare и стика Dimitrianoy Surdu. Председател на Национална федерация по лека атлетика Анатолий Балан каза, че спорът.

Молдова ще представи на Световното първенство по бокс сред студенти от пет спортисти

Украйна в Световната купа ще представи 44 ​​спортист

В молдовски спортисти световно първенство по вдигане на тежести ще се представят 10

Украйна в Световната купа ще представи осем боксьори Бокс

Нашият екип вече е пристигнал в Хамбург, където 25 на световния шампионат започва.

На Световното първенство по вдигане на тежести изпълнява 13 украински спортисти

Молдова спечели два медала на Световното първенство по борба

Азербайджански експерти ще участват в Световното първенство, "Какво? Къде? Кога? "В Турция

Margiev взе осмо място на Световното първенство в Лондон

Молдовският спортист Сергей Margiev взе осмо място на Световното първенство по лека атлетика в Хвърляне на чук в Лондон. Той има резултат 75,87 м. Той стана световен шампион Pole Paweł Fajdek - 79.81 метра. По-рано Залина Petrivskaya Марина Nikishenko, Адриан Mardare и Dimitriana Surdu не издържа до финала. Сергей Маргот на възраст от 24 години, спечели.

Олимпийски шампион спечели дамските 10,000 метра на световното първенство в Лондон

Азербайджански експерти ще вземат участие в Световната купа за Brain Ring в Минск

Способен да управлява Световното първенство планина 11 спортисти ще представят Украйна

Българските атлети забранено да изпълняват и слушат националния химн на Световното първенство в Лондон

19 състезатели от България ще играе в конкурса под неутрален флаг.

Девет украинците представят страната ни на Световното първенство по писта

Олга Saladuha спечели бронз на Световното първенство в Москва

Олимпийски бронзов медалист в Лондон Олга Saladuha спечели бронзов медал на Световното първенство в Москва. Украинка с резултат от 14,65 приключи изпълнението в сектора на троен скок.

Mardare приключи изпълнението на Световното първенство в Лондон

Андрей Mardare завършен изпълнения си на Световното първенство по лека атлетика в Лондон, хвърляне на копие, съобщава NOI.md. 22-годишният атлет показа резултат от 80.18 метра и зае 17-то място в квалификациите. Най-добрият резултат е германската Ioganna Vettera - 91.2 метра. Преди два месеца в Тел Авив Mardare Молдова постави рекорд в копието - 83.

Пет украински шахматисти получиха правото да играе на Световното първенство

Пет български спортисти дисквалифицирани за допинг

Съд на Арбитражния спортен съд (CAS) дисквалифициран спортисти български Иван Noskov Михаил Ryzhov, Вера Соколова, Денис Стрелков и Elmiru Alembekovu заради нарушаване на антидопинговите правила.

"Gold" първенство Колоездене на писта World

Младите молдовски борци - медалист по карате

Молдова спечели пет медала в България се проведе в Световното първенство в Шотокан карате сред децата. На върха на подиума роза Timur Kastravets. Сребърни медали бяха връчени на Ренат Stavaraki, Яна Дякова и Максим Юрченко, и Денис Lupashko спечелиха бронз. Молдова беше представена от 11 състезатели. "Аз съм доволен от тези резултати. Ние имаме натрупан около.

Използването на допинга в спортисти Москва Световно първенство седем предполагаеми

Седем атлети, заподозрени в използване на забранени наркотични вещества по време на Световното първенство по лека атлетика, която се проведе в Москва. Като част от програмата за борба с употребата на допинг в конкурса в българската столица току-що беше поето 1900 проби.