Миньор "излетя от Шампионската лига - Футболни новини HD

Миньорите са паднали в "otvetku" с "Йънг Бойс".

Миньор
Донецк "Шахтьор" няма да играят в груповата фаза на Шампионската лига. Екипът Фонсека е загубил по пътя, "Йънг Бойс". Спомнете си, че в Лвов миньори победи противника с резултат 2: 0, но това, както се оказа, не е достатъчно.

"Йънг Бойс" откри резултата в началото на второто полувреме. Hoarau otpasoval в долната част на левия край на полето "Миньор", където удар в дъното на вратаря Сюлеймани и Кубо пълнени игра снаряд в мрежата.

Малко по-късно, на всички собственици и са разработили предимство, равняващо се на миньорите на агрегат. Неуморният Hoarau спечели борбата в центъра на наказателното поле на противника, след като прехвърлянето на Soleimani, умело хвърляне на топката назад към Кубо. Yu взриви от гледната точка тебешир до двойно.

След 69 минути игра напречната греда спаси Pyatov - сила дограма проверява Bertone. Някои точки бяха "Миньор", великолепен шанс изпусна Marloes, обаче, не може да бъде избегнато извънреден труд колективно Фонсека.

Извънредният също така не успя да сложи всичко на мястото си, противникът трябваше да опита късмета си в изпълнение на дузпи. Тук, на добър час отново се придружава от "Йънг Бойс". Като част от швейцарците надмина Hoarau, Кубо, Роча и Gayich. "Шахтьор" изпомпва Фред и Ярослав Rakitskiy. Ужасно разочарование за всички фенове на клуба Донецк ...

Young Boys - Шахтьор 2: 0 (0: 0), в изпълнение на дузпи - 4: 2.
Цели. Kubo, 54 (1: 0); Kubo, 60 (2: 0).