Купата на Конфедерациите Golden Boot - Торес, злато топката - при Neimar

Торес доведе регистър на бомбардировките състезания до финала, където отбора на Бразилия победи испански 3: 0, а наскоро играч "Шахтьор"
Фред, като отбеляза два гола, уловени с испанеца за броя на головете - пет. Но Торес играе по-малко време, така че беше той получи Златната обувка - на официалния сайт на ФИФА.
Най-добрият играч на Купата на Конфедерациите е признат за бразилския Neimar, който вкара четири гола и две асистенции.

Капитан на националния футбол Бразилия Неймар веднага след победата празник Швейцария Cup ще минат под ножа на хирурга. Футболист иска да има операция на гърлото му, така че нищо няма да се отклони вниманието му от работата си в испанския "Барселона", където той преминава от бразилския "Сантос", предаде ИТАР-ТАСС.
Неймар, заядливец: ". Сега ще трябва да се подложи на операция едва след това ще отида до мястото," Барселона "гърло ме прави много от трудностите, които биха ме разсейват от футбола преди пътуването до Европа, трябва да се реши този проблем ..."
В навечерието на националния отбор на Бразилия спечели испанския съперник.

Пет минути по-късно, почти се е удвоил резултата Оскар - един играч "Челси" победи от центъра на кутията и Касияс не е готов за въздействието, но испанците са имали повече късмет и топката мина встрани.
Нямате време да пресече Икер като Паулиньо веднага забеляза, че вратарят е далеч от портата, почти хвърли топката към него от страна на яката. Касияс е успял да отрази топката в последната секунда.
Отговор испанци дойдоха неубедителни - в един от редките испански атаката Иниеста опитваше да пробие под гредата, но топката е лесно да се отрази Zhulio Сезар. в края на един час от началото на срещата, Фред би могъл да влизам в спор.

Испанците се отказаха от победната серия от 29 мача. Купата на Конфедерациите е единственият трофей, който не е в събирането на този отбор.
В утехата финал на италианския отбор в екипа на дузпи победи Уругвай - 3: 2, завършвайки турнира на трето място.
Най-добрият голмайстор на турнира беше испанец Фернандо Торес. Той вкара пет гола, същите, както и бразилския Фред, но той взе испанец, който по-малко време за възпроизвеждане, във връзка с който той спечели "Златната обувка".
Най-добрият играч на турнира, признат от бразилски нападател Неймар, който е получил "Златната топка".

Chempionat.com
Награди представени на Купата на Конфедерациите. "Златната обувка" на турнира беше Испания Фернандо Торес.
"Сребърна обувка" на бразилския Фред "Бронз" - неговият сънародник Neimar.
Въз основа на Fred Torres и пет гола и един подпомагане, но предимството е дадено на испанеца, тъй като той играе по-малко време.
Активите Neimar четири гола и две асистенции. Неймар също е носител на "Златната топка" за най-добър играч на турнира, втората награда на Иниеста, третият - от Паулиньо.

Иниеста след края на мача срещу Бразилия
Снимка: Кай PFAFFENBACH / Ройтерс
Испания полузащитник Андрес Иниеста Футбол разкритикува съдия на финалния мач от турнира за Купата на Конфедерациите с Бразилия холандец Borna Keypersa. То се съобщава от публикация сайт.
Иниеста заяви, че съдията често се вписва нарушения, чупене на игра съдийски сигнал. "Знаехме, че можем да удари този Но съдията трябва да вземе правилната позиция.", - каза футболистът.
Въпреки това, Иниеста призна, редовност бразилски победа, като каза, че противникът е по-силен, по-специално в детайлите. Според играчът заяви, помогна да победят домакините ранен гол (отбелязани през втората минута, Фред).

Тиаго Силва, Давид Луис, Марсело, Луис Густаво Паулино (Ernanes, 88), Оскар, Халк (Zhadson, 72) Фред (Jo, 80), Неймар
Испания: Касияс, Арбелоа (Aspilikueta 46), Пике, Рамос, Алба, Бускетс, Шави, Иниеста, Педро, Мата (Навас, 52), Торес (Villa 59)
Домакините започнаха мача бързо. 2-та Хълк даде наказание. есен Фред бутна топката в мрежата 1: 0. В първи път след испанската Касияс спасява опасни атаки Паулино, Neimar и Фред.
В 41-та минута гостите имаха възможност да спечелят. Педро мина един по един, и стреля покрай вратаря. Давид Луис успява да направи една топка. Минута преди почивката, бразилците са имали пристъп високоскоростна.

Национален отбор по футбол на Бразилия нанесе голямо поражение на националния отбор на Испания в крайното дома на Купата на Конфедерациите. Играта, която се проведе снощи на стадион "Маракана" в Рио де Жанейро, завърши с резултат 3: 0. национален отбор на Бразилия стана победител в турнира за Купата на Конфедерациите за четвърти път в историята и трети път подред. Екип на Италия, побеждавайки Уругвай за налагане на санкции на екипа, той спечели турнира на трето място

Маракана "в бразилския Рио де Жанейро бе домакин на финалния мач от турнира за Купата на Конфедерациите, който се срещна отборите на Бразилия и Испания.
Бразилците не успяха ранен гол: втората минута на Хълк получи топката в наказателното дясната линия и висеше до далечната греда. Неймар едно докосване хвърли топката от външната страна на предната част на Фред, който се бори с съперник падна на футболен изстрел, но лежи на тревата, успя да промуши крака си в мрежата покрай Касияс.
Минута преди почивката Неймар на ръба на засада извършва неустоим удар с левия крак под гредата, затвърждавайки водачеството на турнира.