Колко трябва да продължи с перфектен сексуален контакт

Паулу Коелю пише, че идеалният секс между партньорите трае 11 минути и, както се оказа, беше прав.

Дружеството е създадено в исторически невярно и неточно стереотип, че двойките в леглото изобщо трябва да са дълги и страстно. Културата ни учи (с помощта на кинематографията, в които момичетата са изчерпани през цялата нощ по време на испанското мачо, така че често сред фразата "най-важното, че дълги" момичета) до факта, че сексът трябва да бъде груб, не е измерена и през цялата нощ, а не за определен период от време.

Сексолозите твърдят, че любовната игра трябва да е за срока на 3-4 пъти по-дълго, отколкото самият акт. Но колко дълго трябва да продължи то сексуален контакт между партньорите, че тя носи удоволствие и за двете половини?

Ако ограничена рамка от време, експертите идентифицирани три вида сексуални действия, и тук ние сме в за истинска изненада. Оказва се, че идеалният сексуален контакт не трае "цяла нощ", и определено време.

"Твърде бързо" полов акт - от 1 до 2 минути

"Твърде дълго" полов акт - от 13 до 30 минути

"Идеал" сексуален акт - от 7 до 13минути

Трябва също да се отбележи, че сексуален контакт между партньорите е разделена на няколко етапа, чиято продължителност е строго индивидуално за всеки човек. Сред тях са:

1. период възбуждане
2. плато
3. Веднага оргазъм
4. релаксация

Само регистрирани потребители могат да участват в дискусии могат.

Делфин може да изпита оргазъм до 50 пъти в един сексуален акт.
Прасе може да има оргазъм, преди 30 минути ...

Желание да прасе :-))))

Monster, е преминал от свине и делфини, тогава е по-добре)))) 50 пъти и всеки път, когато в продължение на 30 минути))) за повече от два часа)))

Това е 25 часа ... 25 часа ... конвулсии ... Аз не искам да съм прасе :-)))))

Да, разбира се))) аз правя нещо нередно мисловни (((и 30 минути, за да завърши добре?)))

Ето защо искам да съм прасе :-))) провери :-)))

най-вероятно не се намира "dolgoprogrevayuschiesya" дами ...

Това, че те имат термостат е избухнала))))

проучване за нищо. всички сме различни и всички те имат различна))), някои се управляват, а други около час на кулата, докато и кожата не гори за пет минути))), а други само на клитора Touch вече квичат и стене от болка))), така че не е критерий за sekasa не ще!

какво от това? brovnyshkom не се опита? че човек трябва винаги чукат себе си

жена ми след 2 минути с върха казва, че съм уморен, и ако не може да забрави, по дяволите, защо не можем да продължаваме да се каже за секс, те са уморени и работим върху резултата)

толкова ясно поставени обучение Физ е различен, трябва да промените позата, както и да правите

Така че все още прецизиране)))))

Аз не съм просто във времето, когато е в положение на гърба на минута вид ръка, за да отвлече вниманието, а не напред във времето, за да продължи)) оргазъм по време на 40-та нагоре)

7-13 минути? Така се оказва, че това не е необходимо да се изчака, докато ще се пуши? Уф, йо ... Знаех, че и преди, колко време ще бъде запазена!)

Като цяло, ние се отбележи, че от партньора също е зависим от време. Т.е. при условие, че се получи същия I, може за 15 минути 3 пъти "Aaaaa", а другата половин час само веднъж ", за да бъде на върха на удоволствието." И съответно, този, може да бъде 10 минути "и разходи", а другата половина в час ", за да работим усилено, за да се получи резултата")

Да, дори и с едно и също, всичко зависи от това колко много е гладен, а ако ви е омръзнало нещо и не завърши в час)

с изтекъл срок) любовната игра през цялата нощ, и актове от 20 до 40 минути между тях))

korektno въпрос е не, всичко зависи от обстоятелствата, от състояние, ситуация, място, навсякъде по различни начини :)

Необходимо е да се сложи подредено изчисление

След това всяка двойка им :) не може да бъде един размер подходящ за всички :)

точно, точно както ще бъде като в anegdote двама приятели се срещат, за да говорим за това и да говори с секс преди ходене сам ти казва с колко време, добре, та друг и как да спят вечер, лягай, аз веднъж ... един казва, че след като завърши и всичко, но ... не е време, за да й позволи да отиде до тоалетната и така нататък, докато сутрин пол ...

Ahah)) тук Дий;))))

Bespalivnee, но защо по дяволите гинеколог селянин :-)