• - по време на първото полувреме - 45 минути
  • - prereryv между пъти - 10-15 минути
  • - по време на 2-то полувреме - 45 минути
  • ПОЧТИ - до 200 минути. а именно:
  • - церемониални време (отнемане и оттегляне на играчите (за мача, на почивка и след срещата), екипи химн, поздрав, избор врата и започва да удря) - 10-30 минути
  • - теоретичен път - 105 минути
  • - задръстване време (за замяна, лекарите смущения, умишлено забавяне на играта, и т.н.) - обикновено до 10 минути (5 + 5)
  • - допълнително време (по време на мача на чаша) - 2 периоди от 15 минути плюс компенсирани интервали (за да замени на вратата, за замяна, намесата на лекарите, умишлено забавяне на играта и т.н.) - 5-10 минути
  • - наказание (допълнително време за назначаването на играчите, време и подготовка за удар) - около 20 минути

Този въпрос е от голямо значение през последните години, тъй като току-що в Бразилия е домакин на Световното първенство по футбол. И това събитие се провежда само веднъж на всеки четири години, като на Олимпийските игри. Към днешна дата, вече са играли първите мачове, всички отбори, които идват на това събитие, държани първата игра, някой е доволен някой разстрои някой изненадан и разстроен човек.

национален отбор на България вчера проведе първия си мач срещу Корея, крайния резултат равенство 1: 1, въпреки че всички ние искаме само победата. Ще се радваме да ни отбор изпреварва само победи.

Но той футболен мач трае 2 половини на всеки 45 минути, е интервал от 15 минути почивка, след което отборите сменят полетата си.

Футболът е отборен спорт е игра, в която вземат участие в двучленен екип от единадесет (десет полеви играчи и вратар). Полеви играчи имат право да играят на краката и главата, и само на вратаря в наказателното поле, има право да вземе топката в ръцете си. Нормално футболен мач се състои от две половини от четиридесет и пет минути. В плейофите турнир в неутрална оценка в редовното време, определен dopolnitelnoe- два пъти в продължение на петнадесет минути. Ако няма победител в продълженията, задава серия от санкции.

Мачти в футбол се състои от две половини. време продължава 45 минути в края на половини. съдията да добавите като в първия и през втората половина на няколко минути. В зависимост от това колко време играчът ще загуби нарушения. нараняване. подмяна. Ако играете за купата или първенството, че ако победителят от мачтите nebylo след това играе две допълнителни периоди от по 15 минути. Ако след продължение резултатът остана равен на пиесата за налагане на санкции, за да спечели един от отборите. Просто направи един много интересен футбол. и най-rasprastronennaya игра в света.