Кадиров отиде при закрити врати, охрана не позволи делегати и инспектори

В три часа следобед в близост до Дома на футбол започна с колци - млад мъж, мълчаливо провеждане плакати с надписи А "и няма нужда да се вика!" "Вчера - провокация днес - дисквалификация." Рамзан Кадиров, все още дори не знаем какво ще се случи в рамките на половин час, опресняване Instagram скици от Чечения.

- Защо съм сама? Така че на работния ден, а по закон не може да бъде повече от едно лице. Всички строго, - добави той.

FTC среща продължи само половин час. Сухи формулировки на регламенти не пораждат за дебат и да обоснове Грозни срам. Word веднага пое председател Артър Grigor'yants комитет.

От документите, които получихме от съдиите, инспекторите и делегатите да видите следното: след края на мача, съдийството е под защитата на съдебната въведе в стаята, следван от арбитрите влязъл Рамзан Кадиров. В този случай, за защита на Кадиров не е позволено да влизат в стаята, както и инспектор делегата на мача. Според докладите, делегата и на инспектора са направени при закрити врати само за пет минути.

Наличието на неупълномощени лица в закрити врата - сериозно нарушение на правилника по отношение на безопасността. Ето защо, ние глобени "Терек" 100 хиляди рубли, и реши, че клубът е имал домакински мач на неутрален стадион в друг град.

Оборудване, включително система за уведомяване, не може да се използва по време на мача в подкрепа на отбора домакин. Клубовете са отговорни за прилагането на настоящия параграф. За вик, който се произвежда в 85-ата минута на мача, както и за това, че по време на целия мач, говорител на стадиона извика лозунги в подкрепа на "Терек", клубът бе глобен 100 хиляди рубли.

Това не е първият път, за да "Achmat Арена", когато говорещият подкрепя отбора. Клубът не prnimat мерки за подобряване на ситуацията.

Чувствахме, че в този случай това е умишлено недостатъчност точки на нормативните актове, тъй като платформа, където Кадиров стоеше микрофон.

Fork може да подаде граждански иск. Разгледахме елементите корелира с дисциплинарните правила. Това, което за обидата може да се разглежда в съда.

Въз основа на докладите на длъжностните лица, мога да кажа, че не е имало физически действия от страна на Кадиров.

Пълна нарушение се крие във факта, че публиката беше в камерата. Защо Кадиров - публиката? Той не е официален клуб. Той не е включена в приложението "Терек". Ето защо, по-нататъшно разглеждане е възможно само чрез граждански иск.

Наказание "Терек" не изглежда да ме нелепо. Кой може да се забрани Кадиров присъстват на стадиона? Няма значение за мен.

Откъс от доклада на делегата мач Владимир Proskurin, "След мача в камера отиде Кадиров, ръководител на Чеченската република. Пазачите не ми позволяват да въведете реферите. Мога да отида там, само след 4-5 минути. От думите на Vilkova арбитър Кадиров помолен да обясни две неща - отстраняването на играча "Терек" и nezaschitanny целта.