Job проба Описание директор

ОПИСАНИЕ НА РАБОТАТА директор на учебното заведение за завършено средно образование

1. Общи положения

1.1. Тази длъжностна характеристика определя отговорностите, правата и отговорностите на директора на учебното заведение за завършено средно образование (по-нататък - на директора на училището).

1.2. доклади директор на училище директно до началника на Министерството на образованието.

1.3. Главницата трябва да имат висше професионално образование в областта на проучване "Състояние и общинско управление", "Управление", "Управление на човешките ресурси" и трудов стаж в преподавателска дейност в продължение на най-малко 5 години, или по-високо професионално образование и обучение в областта на държавната и общинската управление или управление и икономика и трудов опит в преподаването или лидерски позиции в продължение на най-малко 5 години.

1.4. Директорът на училището се назначава и освобождава по реда на ръководителя на образованието отдел.

1.5. Директорката на училището се ръководи от:

- Хартата на учебното заведение за завършено средно образование;

- вътрешни правила за труд;

- нареждания за управление и формиране на поръчки;

- Това описание на работата;

- правила за труд защита, хигиена на труда и противопожарна охрана.

1.6. Директорката на училището трябва да знаете:

- приоритетните насоки за развитие на образователната система в България;

- закони и други нормативни актове, регулиращи правните образование, физическа култура и спортни дейности;

- Конвенцията за правата на детето;

- постижения на съвременната психопедагогическа наука и практика;

- Основният физиология, хигиена;

- Теория и управление образователна системи техники;

- методи за формиране на основните компоненти на компетентност (професионален, комуникация, информация, юридически);

- модерна образователна технология продуктивни, диференцирано обучение, прилагане на подход, основан на компетентностите, разработване на обучение;

- методи за убеждаване, аргументация на неговата позиция, да установят контакти с ученици от всички възрасти и техните родители (лица, които ги заместване), колеги от работата;

- технология диагностициране на причините за конфликти, тяхното предотвратяване и разрешаване;

- основите на икономика, социология;

- начини за организиране на финансовата и икономическата дейност на учебното заведение;

- на гражданското, административното, труд, фискална, данъчното законодателство по отношение на регулирането на дейността на образователните институции и образователни органи на различни нива;

- Основи на управлението, управление на персонала;

- Основи на управлението на проекти.

1.7. При отсъствие на директора на неговите функции се изпълняват _________________________.

2. ОТГОВОРНОСТИ

Администрира училището в съответствие със законите и други нормативни правни актове, Хартата училище.

Тя осигурява образователна система (преподаване и образователни) и административна (производство) на образователни институции.

Тя осигурява изпълнението на федералните държавни образователни стандарти и федерални изисквания на правителството. Генерира регистрационен (студенти и деца) трябва да се осигури защитата на живота и здравето им по време на учебния процес, зачитане на правата и свободите на учениците и училищния персонал в съответствие със законодателството на Република България.

Определя стратегията, целите и развитието на училищните задачи, да вземат решения относно програма за планиране на работата си за участието на училищата в различни програми и проекти, да гарантират, че изискванията на условията на учебно-възпитателния процес, образователни програми, както и резултатите от учебната дейност и качеството на образование, непрекъснато подобряване на качеството на образованието в училище.

Тя осигурява обективна оценка на качеството на образованието на учениците в училището.

Заедно със Съвета на училище и обществени организации извършва строителство, одобряване и прилагане на развитието на училищните програми, образователни програми в училищата, учебните програми, курсове, програми, курсове, годишни календарни образователни графици, уставите и правилата за вътрешния ред на труда на училището.

Създава условия за иновации, осигурява формирането и изпълнението на инициативите на служителите в училище, насочени към подобряване на ефективността на училище и подобряване на качеството на образованието, подкрепа на благоприятна морален и психологически климат в отбора.

В рамките на своята власт, той управлява средствата, които осигуряват изпълнението и ефективността на тяхното използване.

В рамките на ограниченията, установени с помощта на форми на фонд работна заплата, разделена на база и катализатор част.

Утвърждава структурата и персонала на училищата.

Решава да персонал, административни, финансови, икономически и други въпроси в съответствие с Устава на училището.

Извършва подбор и насочване на персонал.

Той създава условия за непрекъснато повишаване на уменията на работниците.

Осигурява създаването на заплатите на служителите в училище, включително и предизвикателна част (премии, доплащането на заплата (заплатата), на размера на заплатите на работниците), плащане на цялата сума, дължима заплатите на работниците в условията на колективния трудов договор, вътрешни правила, труд споразумения.

Взема мерки за гарантиране на сигурността и условията на труд, на съответните изисквания за защита на труда.

Взема мерки, за да гарантират, че образователните институции с квалифициран персонал, управление и развитие на техните професионални знания и опит, осигурява формирането на резерв персонал с цел заемане на свободни длъжности в училището.

Организира и координира изпълнението на мерки за подобряване на мотивацията на служителите да висококачествена работа, включително и въз основа на материалните стимули, с цел увеличаване на престижа на работа в училището, рационализиране на управлението и укрепване на трудовата дисциплина.

Той създава условия, които да гарантират участието на служителите в управлението на училището.

Получава местните разпоредби училище, съдържащ норми на трудовото законодателство, включително и за създаване на система за плащане на базата на мнението на представителен орган на работниците.

Планове, координира и контролира дейността на структурните подразделения, учители и друг училищен персонал.

Осигурява ефективна комуникация и сътрудничество с държавните органи, местни власти, предприятия, организации, общности, родители (лица, които ги заместване), граждани.

Това е училище в държавните, общинските, обществеността и други органи, институции и други организации.

Популяризира дейността на учители (учители), психологически организации и учебни съюзи, обществени (включително деца и младежи) организации.

Тя предоставя счетоводни, съхранение и обучение попълване съоръжения, спазването на правилата на канализация и хигиена и режим на безопасност, регистриране и съхранение на документи, участие за дейностите, предвидени в Хартата училище, допълнителни източници на финансови и материални ресурси.

Тя осигурява представителство в годишния доклад на Министерството на образованието за получаване, разходване на финансовите и материалните ресурси, както и публични доклади за училището като цяло.

Това е в съответствие с правилата за труд и пожарна безопасност.

Директор на училището има право да:

3.1. Да се ​​изисква от персонала на училището стриктното изпълнение на всички негови поръчки.

3.2. Запознайте се с проекта на решение на Службата, на образованието, свързани с училищните дейности.

3.3. Подаване на предложения до Министерството на образованието за своята дейност.

3.4. Получаване на служебна информация, необходима за изпълнението на техните задължения.

4. ОТГОВОРНОСТ

Директорката на училището е отговорен за:

4.1. За неточно изпълнение или неизпълнение на задълженията си по настоящия длъжностна характеристика - в рамките на ограниченията, определени от трудовото законодателство на Република България.

4.2. За престъпления, извършени в хода на своята дейност - в рамките на ограниченията, определени от административно, наказателно и гражданско законодателство на Република България.

4.3. За имуществени щети - в рамките на ограниченията, определени от труда и гражданското законодателство на Република България.

5. УСЛОВИЯ НА ТРУД

5.1. Директор на режима на работа на училището се определя в съответствие с вътрешните правила, установени от училището.