Ярославъл, Ярославъл "Локомотив" победи "Купидон" от Хабаровск в приятелски мач

Това беше битка на равни претенденти.

Ярославъл от първата минута се втурнаха към атаката. Въпреки това, те забравиха за отбраната и почти плати цената. Гостите са действали при контраатаките, доста опасно, а след това напълно "заседнали" в зоната "Локомотив". В 11-та минута Хабаровск открита сметката. то Raze нагоре "железничар" първи пробив не успя.

Вторият период започна със собствениците на ледената малцинство. Дори и след излизането на петия поле играч трябваше да прекарват много време на отбраната по това време. Както беше необходимо да се възстановят. Като цяло по време на втория двадесет минути беше много делеции в двата отбора. От една страна, което прави играта по-остро от друга - не позволи да се развие пълноправен атака. До края на Ярославъл все пак успя да вкара гол. Даниел го направи Apalkov с подаването Egora Аверина когато съперници играят с пълна сила.

За разлика от втория третия период "Локомотив" започна през по-голямата част. Още в 34-ата секунда, той се възползва. Отбелязан от Артур Каюмов и вкара гол за 2: 1. След това, по инициатива премина на "железничарите". Те са повече и по-опасни атаки. Въпреки това, към края на играта Хабаровск заобиколи и се опита да се намери баланс, но те не успяват. В последната минута гостите напуснаха портата и Никита Черепанова от средната зона изпрати шайбата в мрежата. В резултат 3: 1 - "Локомотив" спечели.

Пиянство, наркотици и дълги уикенди: колко алкохолици в региона Ярославъл Ярославъл полицията задържа млада двойка и е установено, че имат повече от 400 грама хероин.