Испания - Таити и 5-известните провали в историята на футбола видео - членове - Съветски спорт

Настоящия световен и европейски шампиони испанците в четвъртък отбеляза 10 гола без отговор срещу отбора на Таити, настройка запис на Купата на Конфедерациите. Sovsport.ru казва 5-известните провали в историята на футбола.

Националният отбор по Таити има само един играч с професионален статут. Останалата част - кариера, учителите по физическо възпитание, счетоводители, катерачи. Това бе първата си среща с европейския отбор. Противопоставят нещо те са настоящите шампиони на света и Европа, разбира се, не можеше. Резултати - 1: 0, най-голямото поражение в историята на турнира за Купата на Конфедерациите, и Испания само за трети път в своята история, вкара двуцифрен брой голове. Но въпреки това, старши треньор Еди Etaeta сигурен: "Нашите играчи спечелиха голяма победа. Те са спечелили сърцата на публиката. "

Coach "L'Emirna" Доверие даде за задача да вкара най-много голове в портите му, за да протестират срещу съдийството в предишния мач, в който "L'Emirn" "уби" с поставяне на дузпа в последната минута. Този треньор - Зак Бъди - впоследствие беше забранена от футбол в продължение на три години.

Оттогава "Реал" с Моуриньо никога не е позволил да се унижават така че в мачовете с "Барове" - Хосе все още му. Но поражението все още помни за дълго време - Моуриньо никога не е загубил толкова голям.

с една дума: Ярцев

Националният отбор по Таити има само един играч с професионален статут. Останалата част - кариера, учителите по физическо възпитание, счетоводители, катерачи. Това бе първата си среща с европейския отбор. Противопоставят нещо те са настоящите шампиони на света и Европа, разбира се, не можеше. Резултати - 1: 0, най-голямото поражение в историята на турнира за Купата на Конфедерациите,
=================================== кариера е, че от една професия, която е 1-0 за поражението.