Груба план празнична банкет, диджеят на вашия купон

Нека заедно с вас ще направи приблизително планират празнична банкет. Ако имате сватба или годишнина, или може би на корпоративен маратон, все още трябва някаква представа за това какво ще се случи във вашия банкет. Стана модерно да държи тематични партита: хавайски, пижама или под формата на пирати, хипстъри.

И все пак, знаейки празнична план банкет, ще бъде възможно да се украсяват и допълват според вкуса си, но основният "гръбнакът" на празника, неговата "централна ос" е непроменена. Надявам се, че не съм те обърка напълно. Да започнем съставянето празнична план банкет.

Започнете банкет

Обикновено банкета започва в 18-19 часа вечерта, за да даде на гостите време след работа във времето, за да се угощават. Домакините посрещат гости са третирани с лека блок маса, покрита с специално за началото на празника от главния бюрото на входа и изхода на банкетната зала. Ако желаете, посетителите на купчини върху него подаръци и цветя, поставени в предварително изготвена вази.

18-30. Гостите са подредени в полукръг и отговарят героите на повод: булката и младоженеца или герой на деня. Toastmasters себе си, а DJ представя, и призовава главните герои на празнична банкет от името -otchestvu. Това звучи тържествена музика. След всички необходими ритуали (хляб и сол за сватба или гости викове "Честит рожден ден!"), Гостите са поканени на масата.

Важен момент трябва да бъдат предупредени предварително за това, какво да мисля за гостите, които ще седят къде. Ако е необходимо, се направи стая, където ще има банкет, а на плана, посочен места за всеки гост, а след това да разпореди или да направите свои собствени (печат) плакети с имената и фамилните имена на гости.

Tamada казва встъпителната си реч, която се отнася до целта на този празничен събитие, сватба или годишнина банкет. Tamada казва той първи тост, или прави един от гостите, се обсъжда предварително в предварителната среща с капитана на церемонии. На разположение на гостите да започнат да се хранят, снек или чаша първата чаша.

Следваща тамада или дам малко време гостите на банкет, или веднага започва своята програма. През това време гостите утоляват глада, свикнали да Toastmasters и околната среда. Това звучи тихо весел музика.

Tamada започва да представи гостите си в една особена форма на игра, което съответства на предварително избраната тема план празнична банкет. Гостите представени от капитана на церемонии, казват поздравления, препечен хляб, дават подаръци.

След 30 -45 минути след началото на сватбата, тамада може да обяви почивка пушене, дават на гостите възможност да отида до тоалетната и да споделят първите впечатления на фестивала. Музика започнала да звучи малко по-високо, всеки може да танцува.

След 10-15 минути почивка Tamada кани гостите на празничната трапеза. Продължаващи поздравления от гостите, домакин е сглобени, тя преминава микрофона. Трябва да се помни, че колкото повече посетители, толкова по-дълго може да продължи поздрав, а след това част от Toastmasters има план на празничните изяви до леко намаляване или да се кондензира, много начинаещ и неопитни водещи дари дискотека, оставяйки гостите без танци.

Toastmasters помага гости казват, втората, третата, четвъртата тост. То слага начало на блок вечеря конкурси, които не изискват гостите да се изкачи, защото на масата за празничния банкет. Сервира се топло, гостите пият, общуват. Tamada започва да провежда активни конкурси, с което един гост на дансинга. DJ поставя весели, лесно разпознаваеми композиции всички състезания Toastmasters.

Tamada, около два часа след началото на банкета е всички гости от банкет маса на конкурса за танци. След запалителни танц маратон, приемащата обявява танц - прекъсване на тютюнопушенето. На гостите си говорят на масата, някой пуши, много от тях остават да танцуват до дискотека домашното.

След кратко музика и танци единица, домакинът покани всички за маса празник банкет, дава възможността да поздравя героите на повод гостите.

Има основен блок Tamada състезания. Конкурси, избрани в съответствие с плана празнична банкет, тематичен акцент. Тя е в този момент се провежда в различни тоалетки шоумени, разиграват сцени с участието на гости. В края на този блок четиридесет минути дискотека, с местни и чужди хитове.

След дискотеката, домакин отново има състезания, дава гости казват думата. Банкет продължава издържи десерт. Ако сватбата, а след това продават торта, чудейки се на първороден, хвърли жартиера и букета. След това, тамада обявява отново дискотеката. DJ играе попадения, опитвайки се да запази гости на дансинга възможно най-дълго.

Последният блок включва разнообразие от питейна песни, семейното жилище на родителите, приемащата казва тост да благодаря на всички за празника, да се сбогува. Тя започва заключителната част на дискотеката.

Това е груба схема на празнична банкет. При желание, тамада в личния си среща, за да предложи да се промени една или друга част от вечерта, но в общи линии, всичко върви по този сценарий. Лошо или добро е, не мога да преценя, но в общи линии всички дейности се осъществяват в рамките на този план празнична банкет.