Доклад за практика в туристическа агенция

Писане на доклада за практика в туристическата агенция, се дава на учениците след преминаване на преподаване и изучаване, производство и преддипломната практика в предприятието. Неговата продължителност е установен орган на управление на университета. След преминаване стажант представя доклад за своята работа. Заедно с доклада, който изисква практика дневник, плана си (списък), както и отговор на операцията, подпечатан и подписан от ръководителя на организацията.

Заетост в компанията на туризма не е само комуникация с клиентите, но също и за събиране на информация, както и необходимите математически изчисления. Това ученикът изготвя доклада, ако тази практика се проведе в туристическа агенция? Преди началото му, певица (студент) получава индивидуални задачи от неговия ръководител.

Обичайна практика задачи

Основната задача на всяка практика е заточване на теоретичните знания, получени в гимназията, която е придобиване на практически умения на място. Втората задача - е да предостави готови решения предварително поставени задачи. Третата задача на практика - тази опция важи повече за преподавателския състав.

След прочитане на доклада е готов, учителят може да се оцени не само на нивото на ученика като експерт в своята област, но и за да разберете колко добре може да взема решения самостоятелно.

структура на доклада

Всеки университет може да има свои собствени изисквания за регистрация. офис на декана издаден восъчни листове заглавните страници, където ученикът просто въведете собствените си данни, както и информация за надзора на стажа.

Доклад - писмена работа и актосъставителя на печатни листа А4. Неговият пропуск както в печатен и в електронен вид. формат поле, размер на шрифта е посочено в отдела. Въпреки факта, че практиката се извършва на място, в писането на доклада, художник често прибягва до различни източници. Те се издават поотделно в "Справки". въпросите по сетълмента могат да се използват електронни таблици и организация развитие диаграма в професионално направление. Всички илюстративен материал се поставя в раздел "Приложение", че при изчисляването на размера на работата, не се счита.

продром

Тя е предназначена за кратко описание на характера на доклада. В него са изброени всички задачи, възложени преди учител. Тъй като те могат да бъдат, ако тази практика се проведе в туристическа агенция?

1. Посочете продължителността на работния процес (период).

2. Кратко описание на фирмата.

3. Какви услуги, които предоставя.

4. Задължения на работниците и служителите.

5. Как е управлението на персонала.

6. На практика туристическата агенция, чести доклади, описващи неговата технологично оборудване. Посочете елемента в отдела.

7. маркетинговата политика на фирмата.

Във встъпителната част може да се опише, което изисква практика, кажи ни малко за туризъм. Важно е, не забравяйте, че описание върви в раздел "Управление", представен в обобщен вид. За по-подробно обяснение, в следващите части.

За разлика от курса и резюмета, където "Основната част" на настоящия раздел е задължително, докладът не може да го разпредели. След уводната част непосредствено следван от заглавието на въпросите, обхванати и след това да ги опиша.

2. Има ли компанията има дългосрочни договори с чуждестранни партньори (посочете с какво). Това би било излишно да се отбележи, че благодарение на това сътрудничество през последната година се спряха толкова много хора (като се имат предвид малките статистика).

3. Какви видове услуги се предлагат от агенцията за пътувания. Този пост описва:

· Резервация на хотели.
· Броят на чартърни полети (във всяка страна).
· Броят на екскурзия групови екскурзии (във всяка страна).
· В кои страни са направени автобусни пътувания.
· Има ли някакви индивидуални пътувания.
· Шопинг турове (страни).

Почти всеки туристическа компания има отстъпка пакет, който включва най-новите предложения. В зависимост от времето на годината, посочва страната (по-посещаван). В отворената форма, за да опише всяко забавление и има отстъпки за млади туристи, за групови пътувания и така нататък.

Описание на структурата на организацията и задълженията

Този раздел е описание на структурата на туристическата агенция. Какво позиции са налични в нея: директорът на фирмата, мениджъри на туристически оператори. Разделянето длъжностна точка, трябва да се каже каква власт има член на персонала, както и какъв вид отговорност, която носи.

В последната част обобщава практиката. Какво определя, аз бях в състояние да реши преди тя да премине на задачата, ако не, моля посочете причината. В заключение, студентът може да поставят собствените им изпитани практически препоръки за подобряване на изпълнението на услугите на туристически агенции.