ЦСКА все още с кого да играе

Аз честно казано не очаквам много от гърците добър мач, особено през първото полувреме. Очевидно е, че нашите играчи не са очаквали това, защитата на почти всички от първите 45 минути. Въпреки това, Гончаренко направи изменения на второто полувреме, и след като отборът показа добър футбол. ЦСКА създава положения, въпреки че най-опасни все пак дойде в портата Игор Акинфеев след дълъг обсег удари на противника. Е, отбеляза, че от време. Той отбеляза, и се претърколи, Bibras Natcho.

Очаквам такъв упорит игра, както когато сте на шофиране в първия мач от предимството на два гола - настроението на реванша съвсем различно от гледна точка на психологията. Екипът се опита да издържи още малко кръв и не се тревожа за следващия мач, защото календара стегнат, и аз искам да се докажат в първенството на България, както и в груповата фаза на изхода на Шампионската лига. Всичко се оказа, но това е малко по-неспокоен. Като цяло, ЦСКА погледна добри, велики играчи се разбират помежду си.

Витина опитах работи добре, обаче, не са имали време да бие малко, то е покрито редовно, но ударът му доставя. Chalov малко пада. Може би той поуспокои след миналия сезон, а това е невъзможно да се направи в такива ситуации. Един млад човек, че трябва да работим усилено и да работи нон-стоп. Опитва се, но сега не изглежда като в последния сезон. Може би това е и късмет. Въпреки това, аз мисля много за него в бъдеще.

- Лична травма Игор Акинфеев:

Всичко е наред! Ако не се лъжа, той удари левия си крак в поста, но е травматизирана от дясно. След това имаше трудно задника на противника, но на терена Akinfeev остана. Мисля, че ще се възстанови преди следващия мач ще има почивка и да се върнете дълг.

- На следващия противника:

Мисля, че ЦСКА все още. "ЦСКА" бяха сред "със семена" в плейофите, но дори и ако това се случи, тогава името на ценностите на противника не би трябвало. Например, в играта завръщане, след като загуби от Гърция с резултат 0: 2, едва ли някой е очаквал такъв натиск и агресия, която виждаме днес от АЕК. ЦСКА Москва в първия мач изглеждаше много по-предпочитан, гърците са по принцип не, но днес. Може би нашите бяха спокойни, но в Москва АЕК изглеждаше много бързо и страхотно. Ето защо, вие играете като противникът позволява. ЦСКА трябва да играе в следващия мач по-съсредоточени, не дават на противника толкова дълго време, за да се освободи от топката.