България национален отбор по хокей на лед за дома лед загуби от Швеция с резултат от 1 март

На първия канал купа, която е с час на 70-годишнината на хокей в България, екипът - собственик на турнира в първия мач загуби от Швеция с резултат 1: 3. Играчите по време на мача, подкрепяни героите на съветските анимационни филми, както и скандинавските страни химн преди началото на срещата участват само няколко секунди.

Трудно е да се повярва, но на сцената на "ВТБ Ice Palace" събра публика видя борбата лидерите и аутсайдерите на таблицата с обобщена Евро Хокей Tour. Сметката е проста: в турнира, в която участваха общо четири отбора, българския отбор спечели в три мача, като се започне, и Швеция загубил всичките си мачове.

Срещата започна с минута мълчание в памет на треньора, който умира Генадий Tsygurove. Той е легенда в Толиати хокей, бивш треньор на Челябинск "Трактора" и младежкия национален отбор на България.

В допълнение към обикновените фенове български отбор в първия мач на турнира и се поддържа от героите на съветските анимационни филми. Кот Matroskin топка, заек и вълкът от "Е, чакай малко!" Стана украшение от трибуните. Отделните знаци, които може сами да флиртува с публиката.

Началото на мача не беше без подложки. Публиката чу много кратка версия на шведския национален химн, който бе прекъснат след около 10-15 секунди след старта.

Bolgariyane започнали да се срещат активно. Шведите имат какво да кажат, но съкрушителен атаки посетителите спират заличаване. Наказанието спечелил Карл Klingberg в осмата минута период. Реферът е фиксирана кука и изпрати нападателя на "Тре крони" да почива в продължение на две минути.

Нашият екип е внедрил числено превъзходство. Максим Shalunov при скорост преминал през портата и прави прехвърлянето на муцуната. Владислав Gavrikov получи шайбата прострелян скандинавски гол - 1: 0.

Струваше ми се, че това е само началото. Но шайба 21-годишният защитник бе за националния отбор на България в последния мач. Преди почивката, домакините от лед имаше няколко добри възможности да се отличават, но блестящо изигра вратарят съперник Виктор Бързо, който играе за ЦСКА Москва.

През втория период гостите са добавили значително и сега трябва да работят по-дълго, за да български ареста порта Ил Sorokinu. И главните архитекти на опасните моменти от шведите са защитниците на нашия екип.

Но добавя, а домакините - Bolgariyane опитаха да извърши позиция атака, дълго време играе шайбата. Шведският треньор дори трябваше да взема 1/32 изчакване на екватора на играта, за да леко да промени хода на мача. И това се е променило. След около пет минути на добър късмет помогнаха на противника си да изравни резултата.

В една от точките, ние спечелихме шведски борба за власт в страната. Проследих с кръстче върху монетата, а шайбата се приземи в коня Владимир Tkachev. Отеквайки от крак напред ", Ak барове" Сорокин публикувани в задънена улица, която до този момент играе безотказно - 1: 1.