Защо "Спартак" играе толкова зле с "зенита"

Ето няколко причини.

Carrera игнорирани халфовата проблем. Миналия сезон беше Zobnin. Той започна мача отдясно, но той беше навсякъде. Аз разорана от пряк свободен удар на наказанието. Всеки казва, че той е направил огромно количество работа. Точно така. Zobnina не, никой не може да извършва тази дейност. Никой не дърпа топката напред, когато има възможност, за да преминете на друг. Никой не се усилва, никой не застрахова Фернандо и не отнема играчите далеч. В света доста играчи, които са в състояние да направят нещо, което прави Zobnin. "Спартак" е в състояние да ги купуват. Той не го направи. Наех Пасалич. Пасалич беше готов да играе 15 минути. В резултат на това "Спартак" даде "Зенит" център. Преди CARE Попов Samedov не е асистенти. Те не знаят как да изберете. Това е, отнеме няколко пъти може да бъде, но е глупаво да се очаква, че те ще го направи за 90 минути.

"Спартак" е първоначално съзнателно даде инициатива "Зенит". Това беше грешка. "Спартак" Carrera не е готов за игра второто число. Той е добър емоции и насилствена атака. Включително на изкопа. В резултат на това "Спартак" не играе играта ни. И това продължава около половин час.

"Спартак" ще мирише на лаврите си. От това състояние, е необходимо да отида. Може би 1-5, за да разклати отбора.

"Зенит" е добро. Новият екип, нов треньор. Едно добро начало. Новодошлите бързо се появиха на бика за рогата. С една дума, Манчини направи.