Sumy луд равенство - медицински център - и - Lex-ВСК - и други резултати от вторник

Цели: Jatsenko 1, Korsun, 18, Торба, 29, Guchenko, 42, Derevjanko, 45 - Catherine, на 15 Antsybor, 39, Lisnichenko, 44, 47, Макаров, 46

Внимание: Zakharchenko, 17

За втори път през този сезон, "Медицински център" и "Lex-ВСК" даде един наистина великолепен мач за зрителите. Интригата на първата до последната минута, много голове, точки - реми на изхода. Ако предварителната фаза беше 4: 4, но този път противниците вкара два повече общо. Домакините се втурнаха на разстояние бухалката, и целта Yatsenko след мощен удар от единадесет метра в първата минута със сигурност изненада всички. Wards Сидоренко не разстрои, знаейки, че все още можете да се промени. И знаеш ли колко много те са имали моменти преди петата Катрин с няколко метра коригира топката в долния ъгъл. Например, Karatsyuba, пребиваващи на няколко метра от вратата, също искаше да вкара доста добър, но целта пропуснали. Или Derevyanko трябваше да се прегрупират, не позволява Lisnichenko с един метър, за да продължи топката в мрежата. Играта е на нож и синьо два пъти е свършила почти един на един с вратаря. Въпреки това, всеки Танкова битка, нито paracone успя да победи Богачев, както изстрели към вратаря.

Резултат 1: 1 от дълго време не сме се запази. Корсун показа как да използвате точки. Изходът от лявата страна на вратата, а не силен, но много точен удар в далечния ъгъл на вратата. С минимален предимство на домакините и отидох на почивка, а само връща като Торба свържете с левия край на мощен удар покрай вратаря. Това е 3: 1, гостите нямаха друг избор освен да продължи с областта на петата. Секунди по традиция се появиха на вратата Derevyanko, но Денис не даде дълго, докато все още Antsybor бутна топката в мрежата. И тъй като в първия мач между тези съперници, отново отиде дузпи. "Медицински център" е отбелязал още два пъти, когато няма на полувремето беше там. Guchenko велик всички измамени, показвайки прехвърлянето на ляво и стреля в центъра на празна мрежа, и Денис Derevyanko с ръцете си върху целта си и не удари под гредата. Заслужава да се отбележи, че един от нейна страна извади Zakharchenko. Виталий е ясно време, за да победи най-малко топката в страната, а вместо това свали ръце и погледна назад. Между тези цели Lisnichenko вече вкара първия си гол, а след това помогна Макаров ексел и решителен удар Виталий и всичко се оказа добре. Охлажда се простира от десния край, без конвергенция с вратаря и хапане удар в долния ъгъл. При 5: 5 "Lex-ВСК" завтече да атакуват повече. И 15 секунди преди сирената, те са имали право да изпълни дузпа, осем метра от портата. Antsybor реши да прекъсне силата - и на стената! В резултат на това реми, че в ръцете на конкурент.

Цели: Frost 1 Петраков, 10, 50, Zmyslya, 19 - Торино, 2, 50, Yasko, 41

Предупреждения: Петраков, 42 - Торино, 22

Мачът между технология и KompServisom започна с най-бързия гол в шампионата година, когато в класическата комбинация politehovskoy от четиридесет Петраков Frost последният откри резултата в четвъртата секунда. Все пак, технологията е бързо вкара, така че почти веднага и пропуска. Същата четиридесетте, без да разбира с партньор просто завъртя топката в центъра на Торино, и Алекс, поставяне Kostyuchenko, изравни. Технологията, която включва липсва, девет (!) От основните играчи, това е все още само се опитва да прилага високо налягане, но независимо от това дали компютърните специалисти са работили добре, но в по-голяма вероятност за много горещо време, насилствено и фабрични работници да загубят темпо в играта, но инициативата са завзели и усилия, за да счупят Петраков Zmysli и доведоха 3-1. По принцип, през втората половина на играта се е променило картината не е много, Олимпик се опита да атакува повече, а заради това, технологията е получил нито една добра контраатака, в която те трябваше да се отстранят всички въпроси. Интригата в мача се върна Makism Jasko, със средно разстояние удари Kostyuchenko. Технолози по принцип не е много потрепвания, и те започнаха да се просто да държи топката под контрол, убивайки време и COP, чака своя шанс и 20 секунди преди края на мача чакали! Улавянето предаване защитник, компютър побърза и се завтече към атаката и Алексей Тюрин, привидно донесе дългоочакваното направи отбора си! Технология веднага се втурва напред и се опитва отново да хване KompServis отделения Майкъл Zhoglo при контраатака, но както се казва в такива случаи, продължи атаката и са били взети в плен. Kostyuchenko прихващане принос към Торино от Stryjak и "отрязани", Алексис, хвърляне на топката Петраков. Евгений отива на наказание противника, разиграва в stenochku Burdyug и набиване на топката в ъгъла на вратата! 4-3 3 секунда преди края на играта! И колко близо е това равенство! И тук е банална не разполагат с достатъчно опит. Е, технология дърпа, може точките за шампионата, и са изправени пред зимата на дежа вю, но този път Ryatuvalnik в ролята на догонване, но дали може да наваксат скоро да разберете. В момента разликата е 9 точки, с един протест, че romenchan две игри в ръка.

Цели. Никифоров, 25, 50, Dyadchenko, 32, Бойко, 46 - Vorontcov, 16, 31, 36 Borischik D.

Внимание: Бойко, 39

След такава бурна битка игра между Динамо и Nasosenergomash започна много по-тих. Динамо по принцип никога не е напред с меча си на холограма не е активна, и се опитва да наложи играта си опонент, че по принцип, от самото начало, и успя. По-младите работници на завода "затънали" в защитата на Динамо и добавяне отново тук горещото време, висок процент не може да подкрепи. По принцип цялата първото полувреме резултатът беше предпазлив позиционна битка и моменти в двата порти настъпили не прекалено много, всеки набор от цели, не са пропуснати. Първите фабрични работници също отбелязаха, когато Воронцов увенчан на усилията на партньорите вкарани цел. А Динамо продължи да играе, как се играе, gnuv си линия, а на почивката да се изравнят. Никифоров, който е бил активен в колоната, имам пътя си, счупи минало Boyarko. Втората половина, на върха, а не за разлика от първия. Фабрика работници са решили по-активно и дори успяха да поведе отново бързо. Това Никита Воронцов, като се възползва от грешка на защитата вкара два гола. Но отбелязването на гол, може би, забавен и Boyarko отново трябваше да се отстрани топката от собствената си гол, този път, след като удари друг левичар Руслан Dyadchenko. Веднага Kurenskov бързо разтърсва отделения и тези, които работят му върне Borischika цел, и най-важното, не спира дотук. Тя ще изглежда на ръба на Nasosenergomash dozhmet Динамо и да печелите 3 точки ще бъдат пуснати в мрежата на трето място. Въпреки това, партньори Коваленко имали други планове за тази вечер. 4 минути преди края, Бойко вкара важен гол, и то изглежда да донесе точката на отбора си, но, че отборът му не бе достатъчно. В рамките на няколко секунди и отново, тъй като сценарият на предишната игра, Динамо, като се възползва от противника недоглеждане извадя победата! Герой на вечерта се превръща Денис Никифоров, който в допълнение също така обръща двойно! Blame в тази ситуация има самият Nasosenergomash само и отново себе си, все пак, и пак рисуване паралели с първата игра, и тук, може би, играчите не разполагат с достатъчно опит. И Динамо от точкуване хваща противника си и вече споделя 4-8 места с четири други отбори!