Плувни Световното първенство медалист Александър Krasnyh

С пръстен в басейн

Тяхната новооткритата звезда на световното плуване Александър Krasnyh е роден в Bugulma, Татарстан, в интелектуално семейство на учител и геофизика. Саша е болнаво дете, и на възраст седем родителите му го изпращат на секцията по бокс, където треньор му беше Марат Kotlubaev. Неговата първа награда Александър го завладява в боксови състезания.

Скоро, обаче, училището, където учи Reds, която остава настроен в раздела на плуване, и момчето започва да се съчетаят на ринга с басейн. Александър стана първият инструктор Лилия Anatolevna Смирнова.

С четвъртия клас да се съчетаят тези различни видове спорт, че не е лесно, особено след като трябваше да забрави за изучаване. Александър избрал за плуване и не е загубено. След като достига до определено ниво в развитието си, той се присъединява към групата на Сергей Кузнецов, който го е от световна класа спортист направи.

Junior период

Възрастни победа

През същата година, Александър защити честта на страната на най-ФИНА малък басейн Световното първенство. Но този път участието му е било ограничено до предварителните серии от ясно е нещастен млад спортист. Въпреки това, това не му попречи да се получи заслужена бронзов медал.

Повреди и триумфи

За националния член на българския екип в плуването Aleksandra Krasnyh олимпийски игри не се превърне в най-добрия старт. Той не успя да се класира за финалното състезание в свободен стил 400 метра, спечели финала 15-то място. Резултати от любимата си 200 метра разстояние са по-успешни, но тук той е извън челната тройка, като финишира на осмо място.

Александър е бил в състояние да се реабилитира в Световната първенство по плуване FINA, който се проведе на четири месеца след Олимпийските игри. Той спечели две индивидуални награди и доведе мъжкия отбор към победата в релейните 4 х 200 метра.

Александър сега само двадесет и две години, а той е готов за нови подвизи атлетични и успешно представяне в следващите олимпийски игри.

11 признаци, че си двойка се нуждае от помощ семеен психолог сте уморени от борбата с партньора си, опитвайки се да внуши на собствената си гледна точка. Вашите аргументи са станали по-чести и по-жестоки, те вече не са yavl.