Леопардите "сумират дисциплина

Днес "Авангард" лидерите на Източната конференция и "Ak барове" се намират в центъра на мача на играта за деня. Wards Zinetuly Bilyaletdinov първо откри резултата в мача, но след това отново не успя dvadtsatiminutku втория и решителен гол пропусна две минути преди края на мача (2: 3). Спорт издание "Бизнес Online» Обобщавайки на срещата, и излага на играчите да се направи оценка на екипа Казан.

Леопардите

Шелдън Brookbank и Юджийн Кулик

Казан фен който присъства на последния домакински мач "Ak барове", днес може да завидят хокей фенове в Омск. Нито една от последните три мача "Татнефт-Арена" може да не съответства на красотата, шофиране и забавление с днешния двубой в "Арена Омск". Лидерите на Източната конференция, която се играе за феновете - с изобилие от опасни моменти, по-отдалечени и Showdowns между играчи. Дори и след финалната сирена бе трудно да се каже кой е по-заслужаваше да спечели - и двата отбора показаха равен хокей, и търсят предимство само в определени участъци от играта.

През първия период предимство притежавал Zinetuly отделения Bilyaletdinov. въпреки че на два пъти Омск perebrosali Казан отбор - 13: 7. Но това е случай, в който най-важното - не количеството, а качеството. "Барса" активно приветства съперника в неутралната зона, притежание предимство в областта на противника запазвате всички подбор и първите, които се отварят резултата - отбеляза Dzhastin Azevedo. Въпреки че по-рано може да хвърли Владимир Tkachev. който имаше два велик момент.

Този сезон повече от веднъж показа колко важно е, "Ak барове" е първият, който се отвори резултата и да получите в полза на това в периода на отваряне. Екип Bilyaletdinov важно да има предимство, и да играят на сигурно място в техния хокей, дори ако за това е необходимо да се жертва забавление. През последните три дома игра "леопардите" откри резултата, а след това неизменно печели. Днес, обаче, тази традиция бе съборена, въпреки че, честно казано, трябва да се каже за състоянието на днешния противник - "Vanguard" едва ли може да се постави на равна нога с "Ugra", "Лада" и "Neftekhimik". Този път екипът Казан играе грандиозно, но губи.

Леопардите

И той загуби по-голяма степен през втория период. Независимо от факта, че "Vanguard" вкара победния гол две минути преди края на срещата, тя се превръща в определящ втори 20 минути, което традиционно Казан за последните мачове, не успя. По този въпрос, треньорският щаб мълчи и само се оплаква от слабото прилагане на по-голямата част. След началната мача с "Лада" Владимир Денисов призна, че отборът играе слабо през втория период, но причината не знае. И каза, че в случай на повторение на подобна ситуация, отборът ще трябва да мисля за този проблем. Очевидно е, че времето за това току-що пристигна. След като изигра добър първи период и след напускане на втория с разлика от един гол, Казан започва да свири на "авангарда" на скорост, давайки своя опонент инициативата, както и че най-важното нещо - да бъде премахната в прости ситуации.

"Изтриване на много, не е много добре направен през втория период, третият успя да изравни, но след това отново, играта в малцинство не ни допадна," - каза Bilyaletdinov след края на мача.

Той изигра ключова роля отстраняване. На първо място, Степан Zaharchuk спаси отбора, като шайбата на панделка порта. Но в същото време той бутна вратата и получи две наказателни минути. Омск успя да изравни резултата - отбеляза Денис Parshin. Само една минута и половина, Михаил Глухов се натъкнаха на Денис Костина на друга кръпка, и Владимир Соботка на петия втората най получени "Vanguard" напред в преброяването. Казан екип е във втората десятка на броя на глобите и играе много дисциплиниран в този сезон. Днес, обаче, два ненужни отстраняване доведе до две пропуснати цели. И ако "Ak барове" не вървят напред, отбеляза един гол, то би било логично да се предположи, че те ще го направя в ситуация, когато те започват да играят. Все пак, това не се случи - Казан за пореден път не успя средата на среща.

Костин е по-добре Garipova

Леопардите

Много са имали право да се очаква днес дуел двете основни вратари Изток лидери - Константин Barulin и Андерс Нилсон. Въпреки Barulin се възстановява от контузия, и Нилсон, печелейки последните три срещи, отстъпи Гарипов. Гейтс също отбор Омск защити 19-годишният Денис Костин. който наскоро се завърна от Световното първенство за младежта, който е третият вратар. В предишния мач срещу Омск Москва "Динамо" вратар "Vanguard" Едуард Reyzvih пропусна пет шайби и Раймо Summanen не се страхува да се покаже на младите Костина срещу лидера на Източната конференция. Въпреки че все още е притежател на една и съща възраст Garipova и местните жители Олег Shilin.

Костин Summanen не го пропусна. До голяма степен благодарение на уверена игра на младия вратар, "Vanguard" успя да победи Казан клуба. Костин няколко пъти запазените отбора си във времето, но в крайна сметка не трепнаха и стояха в ситуация, когато Казан играе 6 4. Какво може да се каже за Garipova. Емил не се влачат в тези моменти, когато това е необходимо, въпреки че той може да улови шайбата и в трите точки с липсващи шайби. Може би това е липсата на игрова практика в последните мачове играе своята роля. Той е надежден и уверен игра, в точното време се различава от ученика шведът Казан. В края на мача Гарипов избута от зурлата Parshina, за която получава двуминутно наказание, и Омск да го приложат, вкара победния гол. Премахване на спорна, но това е малко вероятно да има някакъв начин да помогна на отбора Казан, но Гарипов друг минус за днешния доставка мач.

KHL. редовен сезон

Оценка на играчите в отбора Казан

Емил Гарипов - 5.5 (отразена 24 от 27 изстрела)

Владимир Денисов - 5.5 (19:18 минути, захранващи устройства, 5 + 1) - Евгений Медведев - 5.5 (23:51 минути, 4 хвърлей)

Степан Zaharchuk - 5.0 (16:57 минути, -1) - Sheldon Brookbank - 5.5 (19:45 минути, 1)

Константин Korneyev - 5.5 (18:55 минути) - Ilia Nikulin - 5.5 (20:46 минути, 1 подаване)

Майкъл Глухов - 5.0 (10:16 минути) - Петр Врана - 5.5 (14:09 минути, 57,1% спечелени лице Плейофи) - Игор Миронов - 5.5 (12:47 минути, 3 гласове)

Артьом Лукоянов - 5.5 (12:55 минути) Игор Миронов

Артьом Лукоянов - - Александър Svitov 6.0 (13:58 минути, 73,3% за лице компромиси спечелени, 3 изстрела) - Константин Koltsov - 5.0 (13:24 минути)

Сергей Kostitsyn - 5.5 (16:57 минути, 1 трансфер, 1) - Dzhastin Azevedo - 6.5 (17:47 минути, 53,3% за лице компромиси спечелени, 1 гол, 1 трансфер, 1) - Майкъл Varnakov - 6.5 (16:35 минути, 1 цел, 1)

Дмитрий Obukhov - 5.0 (12:05 минути) - Владимир Tkachev - 5.0 (14:18 мин, 50.0% спечелени лице Плейофи) - Кирил Петров