Карма отнема му

Карма се отразява. Оценките на играчите в "Динамо" мача - "Спартак"

"Динамо" се превърна от поражение в мач с шампиона на страната, в последната минута. Rusfootball.info оцени играчите.

Вратар синьо и бяло не помни: целта на целта си изпратил всичките три гола, два от които е взел от мрежата.

Терехов, като всички "Динамо", за да се даде тласък на играта, на 10 минути Promes задържани, но след това загубиха ключовия дуел в момента с първия гол. След това играта изглежда изчезват.

В полето, бяло и синьо редовно светне огъня и шведът е един от основните подбудители на него. Той загуби, изглежда, всички изкуства, в това число, които пряко доведе до гол, а е показателна prokidyvaniem бил пребит между краката на десет метра от портата.

Shunich не беше по-добре от своя партньор в центъра на отбраната, а също така редовно зееха играчи. Показателен за ситуацията с гол на Луис Адриано и между защитниците на "Динамо" може да привлече микробуса - не нещо, което да се втурне на топката.

През първата половина, "Динамо" десния бек кара всеки, който получи топката в своята област, но това беше коригирано през втората половина и е бил полезен в атаката действия.

И двете opornika синьо и бяло в първата половина са били навсякъде, но не и на местата си. Даването на точкуване прохода, Promes имал време да се огледам, да мисли и да се заложи на тяхното подпомагане - и Zotov с Sapeta все още нямаше да го покрие.

Въпреки това, за разлика от Zotov, Sapeta не играе целия мач. На половин работен ден, той бе заменен - ​​и изглеждаше много логично решение.

Неговата подмяна Samba Посейте изглеждаше по-добре, въпреки че позиционната грешка не много намалява. Делът му отиде по-лесен път - и той изглеждаше добре.

Алекс погледна светло, а не само чрез бяла коса. Активно се разпада на атаката, взе участие в почти всички опасни ситуации, но подпомага дейности, които не са маркирани.

Най-добрият голмайстор на FNL имаше две точки - и един от тях отбеляза. Хитър е много добър резултат, и има основание да се мисли, че във Висшата лига Кирил няма да се изгубите. Много се премества и погледна възможности да атакуват, но в голямата си част не се виждаше преди и след най-много двутактовите.

Анатолий сякаш не беше на терена, въпреки че той е имал повече от един час.

Основният нападател на "Динамо" много и не винаги чист бореше цедено отбрана и в крайна сметка преодоля време и остави топката при удар Панченко.

Младият полузащитник се появи на терена само на 25 минути, 3-4 пъти докосна топката, но един от тези елементи пълнени топката в целта, и в крайна сметка се превръща в основен герой на мача.

Бившият нападател на "Краснодар" отиде още по-точно за 20 минути, но през това време организира няколко опасни атаки, изтръгнат уморен отбраната на "Спартак" го изчиства.

Работа Артьом беше или просто или се извади топки от мрежата.

Е свързан с атаката, но след неговите продължения моменти не се срещат. Те предимно пред портите на отбора си - с фланг.

Италиански, заместване ранени Таско, редуват отлично действие срещу ужасен. Той може да играе великолепно по прихващане - и след това пропусна йоните в наказателното поле. В резултат на това Kutepov куп - Boketti, в която и двамата играчи първоначално са резервни, napozharila правилно.

От под Иля не беше отбелязан гола, а понякога тя изглеждаше добре, но! Всички тези проблеми, поради което последният сезон той бе на пейката, и проявяват тук: той не е имал достатъчно скорост, той загуби позицията си и са замърсят много. Пожар в наказателното поле, той също не може да изнесе през втората половина - и дори да изгори.

Денис имаше много лош мач - очевидно, че липсва свежест. Не беше очевидно в атаката, той не е имал време в защитата и в крайна сметка той не е имал силата си тръгна, дори и за обработка на топката. След загубата му иззвъня втори гол.

Той играе на ниво, много добра догонване и организирана, но понякога не са имали време - и Glushakov не застрахован.

За първия половин час от началото на срещата, издаден гол и асистенция, а след това продължи да играе добре, но не и ефективно. През втората половина, той загуби като останалата част от "Спартак".

Лоренцо е много рядко се вижда в стартовия състав, но днес до последната минута изглеждаше добре. Clever минава лесно obbegat Холм и Козлов, поставиха и целта. крайното оценяване нападат внезапно изключен от борбата и погледна към него като "Динамо" хваща топката - резултатът е основният виновник за конкретния епизод, който доведе до загубата на победа.

Луис Адриано 4.0

Той е много опасно, и е направил всичко, което трябва да направите, напред, в това число, вкара гол и създаде няколко голови шансове. До повредата изглеждаше много по-добре Зе Луис, но бе заменен от Попов.

Това е много забележим, най-вероятно се дължи на факта, че той не може да сподели топката с Адриано, Melgarejo и Promes. Това Вижте в края на краищата е най-малко полезни при нападението, въпреки че го е причинило изключително ефективен удар.

Ивлин изигра 25 минути, даде някои добри съоръжения, спечелил жълт картон и подаде топката от пряк свободен удар в правилните моменти - накратко, всичко, което е направил той е трябвало да държи сметка.

Той се появи на терена и изглеждаше гол Tashaeva с разкошен изглед.