Job леяр Описание тесто

I. Общи положения

2. поста на трети разряд тесто леяр прието човек със средно професионално образование или начално професионално образование и специализирано обучение и стаж на годината.

3. леяр тест трета категория се приема за поста и уволнен от директора на работата на организацията.

4. Оформител тест трета категория трябва да знаете:

а) специални (професионална) познаване на позициите:

- процес на рязане и неподатливост на тестото;

- органолептична оценка методи за изпитване на качеството;

- продължителност и технологични условия цветни проби;

- държавните стандарти за готови изделия; брашно, хляб;

б) общата организация на работниците на знанието:

- правила и разпоредби за защита на труда, безопасност, хигиена на труда и противопожарна охрана,

- правила за използването на лични предпазни средства;

- изисквания за качеството на извършените работи (услуги), на рационална организация на труда на работното място;

- брачни модели и начини за нейното предотвратяване и ликвидиране;

- промишлено сигнализиране.

5. В леяр трета категория тест дейност се ръководи от:

- Руското законодателство,

- Хартата на Дружеството,

- заповеди и инструкции за директор на организацията,

- тази длъжностна характеристика,

- Вътрешни правила на организацията,

6. Тест леяр доклади третия заустване директно, работещи с по-висока квалификация, производство ръководител (управление на площ) и организация директор

7. При липса на трета категория тест леяр (бизнес пътуване, ваканция, болест и т.н.), Неговите задължения трябва да бъдат лице, определено от директора на Организацията за подаване на установения ред, който придобива съответните права, задължения и носи отговорност за изпълнението на своите задължения ,

II. Функция за работа

Работа задължения тестват леяр трета категория са:

а) специални (професионални) задължения:

- Piece корнизи, малки по размер пекарни, понички, сухари и сладкиши.

- Определете тест готовност за рязане.

- Разделяне тестото на парчета и с тегло podkatka, рязане и давайки им по установената форма.

- Мазнините и довършителни тестените късове.

- При формулирането на приготвянето на мляно месо, банички.

- Натрупване на дървен къса тесто върху масата, за гладене, лист, под формата на, за колички, конвейер.

- Мазнините листове и форми.

- Изпълнява друга работа, както е указано от майстор сладкар.

б) Общи задължения на организациите на работниците:

- Спазване на вътрешните правила за труд на Правилника и други местни разпоредби на организацията, вътрешните правила и разпоредби за защита на труда, безопасност, хигиена на труда и противопожарна охрана.

- Извършване като част от трудовия договор на работничките поръчки, които той поправи според тези инструкции.

- Отидете на работа по приемане и доставяне на промяна, почистване и измиване, дезинфекция поддържани съоръжения и комуникации, почистване на работното място, уреди, инструменти, както и относно съдържанието на тях са в добро състояние.

- Поддържането на установения техническата документация.

Продължава на страница: [1] 2