Идентифициране на всички двойки от хокейната тримесечие 2018 - Спорт

Треньор: България баскетболен отбор почти изпусна победата в мача на откриването на Европейското първенство

Идентифицирайте всички World Cup-финал на двойки 2016 Хокей на - Спорт

Футболисти Санчес и Zambrano напусна Казан, "Ruby"

Швед: Български отбор е трудно да се играе Евробаскет мач с турците в своите фенове

Българските баскетболисти на европейското първенство започна с победа над турците

В Урал, ще представи mediakupol на Radonezh и инсталирането на Романови

Белият дом нарече министър-председателят на Испания Raho президент

Борзаковский: спортисти Shubenkov Lasitskene и блестящо завърши сезона

Bolgariyanka Макарова не успя да достигне до четвъртия кръг на US Open

Coach "Vanguard", каза Skabelka игра вратар на ЦСКА Сорокин мач KHL

В група А, което мачове проведе в Москва "ВТБ Ice Palace", Чешка победи швейцарския (5: 4), вкара 18 точки и си осигури първото място в таблицата. национален отбор на България, побеждавайки отбора на Швеция (4: 1), с 18 точки, на второ място, като загуби от чехите от резултата на лична среща. Шведи в крайна сметка се класира на трето място. На четвърто място остана датския отбор, който също излезе в турнир плейофите. В друга група от игра Норвежката побеждава отбора на Латвия (3: 1).

В група B (София) Екип Финландия спечели канадци (4: 0) и спечели първото място в класирането, отбелязвайки седем победи в седем мача и вкара 21 точки. Екип на Канада завърши с 18 точки, намиращи се на втора линия. На трето място е запазено германците, които отбелязаха 13 точки. Екипът на САЩ в последния кръг от груповата фаза в продължението загуби от Словакия (2: 3), но е в състояние да вземе четвъртото място и да получите в плейофите на турнира.

В другия мач от последния кръг на група В Беларус победи френския отбор (3: 0) и да запази място в елитната дивизия на световното първенство, завършвайки на шесто място в класирането. В долната дивизия отлетя унгарския национален отбор.

Четвъртфинални двойки са както следва: Чехия - САЩ, Канада - Швеция, Финландия - Дания и България - Германия. Четвъртфинали ще се проведат на 19 май.

В 1/2 финалите на Световното първенство по футбол от 21 май в Москва ще играе на победителите от мача България - Германия и Финландия - Дания и Канада - Швеция и Чехия - САЩ. Мачът за третото място и окончателно ще се проведе в българската столица на 22 май.

Как се играе националния отбор на България в четвърт-финалите на световното първенство и съвпада с германците

Конфронтацията Екип Канада и Швеция

Съвпадение История Чехия - Финландия и САЩ - Дания

Финландия и Дания на световното първенство се срещнаха седем пъти - с шест победи от финландците и едно поражение, разлика шайби - 28: 9. Преди една година, екипът играе в груповата фаза, екип Суоми спечели - 3: 0.

Четвъртфинали ще се проведат на 19 май. В 1/2 финалната на 21 май в Москва ще играе на победителите от мача България - Германия и Финландия - Дания и Канада - Швеция и Чехия - САЩ. Мачът за третото място и окончателно ще се проведе в българската столица на 22 май.

Голмайстори и крайното класиране на груповата фаза

В списъка на най-добрите голмайстори в първенството е на първо място Bolgariyanin Вадим Shipachev, в актив, чиито 13 точки (3 гола + 10 асистенции), втората - друг Bolgariyanin Артемий Panarin - 12 (5 + 7), третият - Фин Патрик Лейн - 10 (6+ 4).

Крайно класиране в групата. Група А 1. Чехия - 18 точки; 2. България - 18; 3. Швеция - 13; 4. Дания - 11; 5. Норвегия - 8; 6. Швейцария - 8; 7. Латвия - 6; 8. Казахстан - 2. V. Група 1. Финландия - 21; 2. Канада - 18; 3. Германия - 13; 4. САЩ - 10; 5. Словакия - 8; 6. Беларус - 6; 7. Франция - 5; 8. Унгария - 3.